Nemoc a dovolená

847
5.6.05 22:06

Nemoc a dovolená

Ahoj,

tento pátek jedeme k moři do Turecka na 3 týdny na dovolenou. Hotel je all inclusive i s doktorem. Dcera (2 roky) dostala nějakou virozu/nachlazení (k doktorce jdeme až zítra) - prostě klasika - rýma, kašel a lehce zvýšená teplota. Dávám jí sirup, kapky do nosu a panadol. Nemoc má od pátku, je chudinka dost zmožená. Zájezd už bohužel stornovat nejde nebo s velkou ztrátou. Počítám, že se za pár dní zmátoří. Myslíte, že jí tam nebude ještě hůř ??? To víte, slunce, teplo, voda… Máte s tím nějakou zkušenost ??

Díky Bubina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

177
6.6.05 21:07

Ahojky, já zá:,–(ně s dětmi 27 a 13m jezdím a jsme všici komlet nechlazení, většinou už ve fázi týdenní léčby a dobrý, nikdy se nám to nějak nezhoršilo, naopak jsme byli rychle zdraví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
7.6.05 15:08

Ahoj,

(nepíšu sice o dětech, ale jak reaguje organismus)
moje mamka se s přítelem také nachladili před odletem do Turecka. Podotýkám, že je mamka astmatička, tak se léčí pomaleji než zdraví lidé. Byli jako mátohy a sousedi je vyhnali na pláž, že je to lepší a ouha za 2 dny stáli na nohách 8) ,jako by ani nic nebylo! :D Tak huráááá na dovolenou!!
Iva a Michael 3m :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8384
8.7.12 18:08

Ahojik mame stejny problem, v utery chceme letet do turecka (kupujeme zitra)…malymu je 15 mesicu…malej ma asi 3 dny kasel dnes je ot malickato horsi a spustila se mu ryma…nic silenyho (zatim) tak se bojim co s nim udela let a dovolena, mam z toho strach je tu moznsot nebrat ho s sebou ale bez nej se nam proste nechce :-/ tak jak tu ctu tak by to mohlo byt ok, i ja se citim ze me zacina malicko bolet v krku…tak jeslti ma jeste nekdo nejakou zkusenost tak dekuji za info a nazor :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
615
8.7.12 18:28

A proč teda nejedete až se uzdravíte, když zájezd ještě nemáte koupenej?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8384
8.7.12 20:24

Protoze manzel ma ted dovolenou a nejde to zmenit…planujou si to v praci rok dopredu…
Spis jsem chtela slyset jestli tak taky nekdo jel a jak to dopadlo kdyz to neni nic strasnyho…jestli se to rozjelo nebo dopadlo jako u pripadu nahore

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
982
13.7.14 22:28

Ahoj maminky, dcera uz tyden prujmuje, prvni tri dny masakr, hrozilo nam infekcni. Zitra to bude tyden a porad prujmuje 5 az 6 za den a briřko ji asi porad poboliva, protoze se casto budi s hysterickym placem a nejde utisit, k tomu se klube zub. :zed: no a ted se dostavam k moji otazce. Ve ctvrtek mame odjet na dovolenou a ja premyslim jestli to neodvolat. Pritel rika, ze to bude v pohode. Podle me je dost rozhozena a mrzuta. Co vy zustali byste radeji doma? Omlouvam se za chyby, mobil!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
13.7.14 22:32

Počkala bych to utery, pak bych tě rozhodla co dál. Loni jsme řešily podobnou situaci. Měla jsem mít za svědka na svatbu, 200km od našeho města, ještě jsem kojila a malá dostala týden před tím střevní chřipku. Nakonec po 4 dnech ok, nakonec jsme jeli, ale nebyla ještě ve své kůži, takže byla protivná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
688
13.7.14 22:34
@veeeraf píše:
Ahoj maminky, dcera uz tyden prujmuje, prvni tri dny masakr, hrozilo nam infekcni. Zitra to bude tyden a porad prujmuje 5 az 6 za den a briřko ji asi porad poboliva, protoze se casto budi s hysterickym placem a nejde utisit, k tomu se klube zub. :zed: no a ted se dostavam k moji otazce. Ve ctvrtek mame odjet na dovolenou a ja premyslim jestli to neodvolat. Pritel rika, ze to bude v pohode. Podle me je dost rozhozena a mrzuta. Co vy zustali byste radeji doma? Omlouvam se za chyby, mobil!

Já bych se v tomto případě poradila s dětskou doktorkou. A osobně bych odvolala, už jsem letos rušila dva pobyty. Ono po tom průjmu, pokud trvá tak dlouho, bude hodně vyčerpaná a i kdyby do té doby průjem přešel, tak je riziko, že se jí to při dietní chybě rozjede znovu a to je na dovolené dosti obtížné vše ohlídat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
11.7.15 16:40

Kdy po teplote do more

Hojky, jsme na dovolene v Chorvatsku, mala nam lehla, horecky, kasel a ryma.Bere antibiotika 2den a kasel ustupuje, teplota porad 37,5.Kdy myslite, ze muze k mori po odezneni teplot. Doktor rikal, ze s ATB muze na slunce, kdyz bude bez teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15468
11.7.15 16:43

Tak že by se s antibiotiky smělo na slunce, to slyším poprvé v životě a že jsme doma už měli lecjaká…

Ale třeba jsou nějaká nová, která neznám, to si samozřejmě nedovolím vyloučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20001
11.7.15 16:46

@BohunkaP Jsou, dceři hledala doktorka na boreliozu právě taková, aby mohla na sluníčko, měla je tenkrát na začátku prázdnin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
11.7.15 16:48

@BohunkaP jsou opravdu, jsou to penicilinoveho typu a ty jsou v pohode

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15468
11.7.15 16:48

@vokishka, no vida, díky, tak to se hodí vědět - a náhodou název si nepamatuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20001
11.7.15 16:59

@BohunkaP Ne, je to už tak 10 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu