Nemoc a opožděná MS

Anonymní
12.10.20 10:20

Nemoc a opožděná MS

Ahojte,

máte někdo zkušenost s opožděnou MS, když jste byly nemocné?

Moje MS měla přijít minulou středu a stále se nedostavila. Ve čtvrtek jsem dostala rýmu a celý víkend proležela se zvýšenou teplotou, brala jsem jen paralen, žádné ATB.

S přítelem se zatím ne vyloženě snažíme, protože opravujeme domeček a chtěli bychom miminko až do nového, ale kdybych otěhotněla, tak bychom byli rádi i teď :)

Napadlo mě, že to může mít spojitost s tou nemocí, protože žádné příznaky nepociťuji.

Vím, test si dnes udělám :D Ale spíš mě zajímá, jestli už některá měla zpoždění, když byla nemocná.

Děkuji :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
112
12.10.20 10:27

Jednou jsem mela zpozdenou ms po nemoci pres tyden. Pak stala za to. Je to běžné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16266
12.10.20 11:40
@Anonymní píše:
Ahojte,

máte někdo zkušenost s opožděnou MS, když jste byly nemocné?

Moje MS měla přijít minulou středu a stále se nedostavila. Ve čtvrtek jsem dostala rýmu a celý víkend proležela se zvýšenou teplotou, brala jsem jen paralen, žádné ATB.

S přítelem se zatím ne vyloženě snažíme, protože opravujeme domeček a chtěli bychom miminko až do nového, ale kdybych otěhotněla, tak bychom byli rádi i teď :)

Napadlo mě, že to může mít spojitost s tou nemocí, protože žádné příznaky nepociťuji.

Vím, test si dnes udělám :D Ale spíš mě zajímá, jestli už některá měla zpoždění, když byla nemocná.

Děkuji :palec:

Však si udělej test a uvidíš zda jsi těhotná či ne. ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama