Kdy chodí nemocenská?

Anonymní
15.11.19 14:32

Nemocenská kdy chodi

Zdravím, chodí nemocenská i o víkendu? Do teď mi byla vyplacena do 15.dne v měsíci. Dnes ještě nepřišla…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
15.11.19 14:38

Podle mě nechodí…záleží jak rychle to z práce poslali na sociálku a jak rychle to tam zpracují…Mně přisla dvanáctého

• Nahlásit
  • Citovat
2033
15.11.19 14:44
@Anonymní píše:
Zdravím, chodí nemocenská i o víkendu? Do teď mi byla vyplacena do 15.dne v měsíci. Dnes ještě nepřišla…

Nechodí. Můžete si ověřit, kdy odesílali podklady, jestli stejně jako vždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 14:46

@Cenarius ověřit si to nemůžu, už v call centru nejsou..

• Nahlásit
  • Citovat
655
15.11.19 14:54

Holky co děláte že vám chodí nemocenská tak brzy? Mě přijde vždy tak kolem 26ho někdy i později, možná jednou se mi stalo že mi přišla před 20tym. Lístek na peníze normálně posílám k první do práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.11.19 14:57

@Lucie1906 asi záleží jak rychle to z práce pošlou na sociálku a nebo kolik mají na týden sociálce práce…u tebe jsou asi extrěmě pomalí…

• Nahlásit
  • Citovat
13575
15.11.19 15:08

O víkendu nechodí. @Lucie1906 mě chodila tak kolem sedmého. Záleží na městě a kdy pošlou z práce ten lístek, je ho dávala v práci před koncem měsíce tak ho stihli odeslat na socku ještě v prvním výplatním termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
15.11.19 15:14

@Kriss Tina Tak v tom případě mají v práci čas, však o jejích peníze se přece nejedná, tak žádný stres. Jednou se mi stalo že mi z práce volali, mám pocit že to bylo nějak 9ho že nemají můj nemocenský lístek přitom jsme ho posílala takže v práci ho museli někde zašantročit. (Takže když si až 9ho všimli že ho nemají tak Bůh ví kdy ty lístky vůbec řeší ). Já totiž posílala lístek do práce a z práce ho vozili na sídlo, ale teď už posílám rovnou na sídlo a žádná změna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13575
15.11.19 15:17

@Lucie1906 jojo nikam nespechaji. My sme v práci malý kolektiv, takže když ja třeba 28 odevzdala lístek tak kolegyně ho hned druhý den posílala na sociálku a tím pádem to tam oni měli hned začátkem měsíce a stihli to vyřídit v prvním výplatním termínu. Kamarádka to měla jako ty, tak pak posilala lístek rovnou na sociálku a práci úplně vynechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
15.11.19 15:21

@Kriss Tina No já jsem to taky tak chtěla udělat, jenomže mi bylo v práci řečeno že v žádném případě, že oni to tak prostě chtějí. Každopádně v lednu už nastupuju na mateřskou ale jestli v budoucnu někdy zase skončím na nemocenské tak to budu rovnou posílat na sociálku a nikoho se ptát nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama