Neplodnost a polohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  25.11.02 11:03
Neplodnost a polohy

Ahojte všichni, mám dotaz. Lékař mi zjistil, že mám zakloněnou dělohu. Poraďte polohy při sexu,aby byla větší pravděpodobnost otěnhotnění. Díky Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  25.11.02 11:11
Neplodnost a polohy

Ahoj Petro.Polohy nevím,ale třeba by ti pomohlo na zpevnění dělohy cvičení podle Mojžišové,které je ve Studiu pro ženy.Vodičkova ulice.Verča

Stepinka
Povídálka 31 příspěvků 25.11.02 16:53
Neplodnost a polohy

Také mám dělohu v retroverzi, ale to by nemělo pro početí vadit, protože ke spojení vajíčka a spermie dochází ve vejcovodech a až poté 3-4 dny putuje do dělohy, kde se u:,–(í. Přeji hodně štěstí. Olga

Anonymni  26.11.02 09:07
Neplodnost a polohy

Taky ji mám v divné poloze, nepříliš zakloněnou ale tak nějak vpáčenou …

Při zakloněné poloze dělohy dozadu se doporučuje sex zezadu (jako pejsci), pak zůstat ležet na břiše a něco si dát pod zadeček. Taky to tak praktikuju.

Přeji hodně úspěchů, poptej se ještě svýho gynekologa.

Dandy :wink:

Anonymni  28.11.02 12:32
Neplodnost a polohy

Díky, holky, jste zlaté!!!!!!!!Budeme se snažit, snad to vyjde. Petra

Jitkass
Povídálka 23 příspěvků 07.11.10 20:29

Ahojky mam obrácenou dělohu takže jsem se dočetla že je ta poloha ze zadu nej ???

Jitkass
Povídálka 23 příspěvků 09.11.10 22:41
otěhotnět

Ahojte mam jen dotaz je to pravda že těsně po menstruaci je pravděpodobnost k zapadnutí????

Anonymní  09.11.10 22:45
Jitkass píše:
Ahojky mam obrácenou dělohu takže jsem se dočetla že je ta poloha ze zadu nej ???

Též mám dělohu obráceně, než má být. A 2× jsem otěhotněla při poloze „ze zadu“. Radil mi to jak gynekolog, tak to píšou v chytrých knížkách…

w.

Jitkass
Povídálka 23 příspěvků 09.11.10 23:00

jo??takže vlastně se musi udělat ze zadu jo?,a to asi každy den zkoušet že??

Jitkass
Povídálka 23 příspěvků 09.11.10 23:01
Anonymní píše:
Jitkass píše:
Ahojky mam obrácenou dělohu takže jsem se dočetla že je ta poloha ze zadu nej ???

Též mám dělohu obráceně, než má být. A 2× jsem otěhotněla při poloze „ze zadu“. Radil mi to jak gynekolog, tak to píšou v chytrých knížkách…

w.

jo a takže to mam asi každy den zkoušetM???

juve
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 09.11.10 23:11

Pokud mi muze nektera s holek pomoci a poradit napiste mi. Zatim cau.

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 10.11.10 08:27
juve píše:
Pokud mi muze nektera s holek pomoci a poradit napiste mi. Zatim cau.

a s čím Juve?

juve
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.11.10 21:08

:-D Ahojky ted jsem se dostala do eMimina. Uz 2roky se snazim otehotnet a stale nic,prodelala jsem i hormnalni kury a stale nic. S manzelem jsme spolu 4roky a milujeme se 5× do tydne. 3tydny me bolely prsa a bylo mi spatne od zaludku a vcera v noci jsem zacala silne krvacet,takze jsem sla k doktorovi a po vsech testech mi pani doktorka oznamila ze to byl maly potratek. Takze jsem z toho trochu smutna,ale budu to zkouset dokud to nevyjde.

juve
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 10.11.10 21:11
Linda1 píše:
juve píše:
Pokud mi muze nektera s holek pomoci a poradit napiste mi. Zatim cau.
a s čím Juve?

extuje neco co by mi pomohlo otehotnet uz 2roky to s manzelem zkousime a stale nic-vice jsem napsala do diskuse

juve
Zasloužilá kecalka 809 příspěvků 11.11.10 00:06
Jitkass píše:
jo??takže vlastně se musi udělat ze zadu jo?,a to asi každy den zkoušet že??

Jasne zkousej to treba kazdy den-vzdyt poloha ze zadu neni spatna. :-) Cau

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Lesní školky: Mimo normy, ale podle představ rodičů

Lesní školky jsou alternativou pro rodiče, kteří více než sterilnímu... číst dále >

První inteligentní elektrokočárek pochází z Česka. Seznamte se s HAPPYGO

Ohřeje kojeneckou stravu, dobije mobil, pohoupe miminko a ještě posvítí na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Mirky: Syn bude otcem, ale dítě nejspíš není jeho

Tak jsem se dočkala, budu babičkou. Mám skvělou snachu, bezvadného syna a... číst dále >

Piperová: Ve třiceti po mně nemůžete chtít, abych vypadala na dvacet

Britské herečky Billie Piperová (34) se dotklo, že se do ní opřeli někteří... číst dále >

Reklama