Neschopenka a napracovane hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.19 23:16
Neschopenka a napracovane hodiny

Ahoj, nevíte prosím, jak to je v této situaci? Někdy po půlce cervna pojedu se synem do léčebny, pravděpodobně 6-8 týdnů. V práci mám smlouvu na 5h denně, ale většinou dělám víc hodin, poslední 2 měsíce např. cca 150. V červnu chci mít za těch 15-20 dní taky nadelanych minimálně těch cca 110 hodin, a na pobyt s dítětem v léčebně se prý bere neschopenka, můžu si ji vzít už od prvního dne, i když už budu mít splněné hodiny? Zkrácený úvazek mám na mou žádost, nevěděla jsem, že časové budu zvládat tolik hodin, zaměstnavatel mi vychází ve směnách plně vstříc. Jen ohledně ty léčebny prý vše zjistí, jak se to dělá, a řekne mi to až v červnu, a mě už by to zajímalo teď. A ještě bych se chtěla zeptat, za dobu pobytu pojedeme přes den několikrát na otočku domu(vysvědčení, a jiné povinnosti, máme to asi hodinu a kus cesty),a teoreticky bych i v tom červenci třeba 6 směn odpracovat zvládla, ale asi není způsob, jak si z 6-8 týdenní neschopenky „odskocit“ na pár dní do práce? Mám strach, že mi bude ta práce chybět :oops: díky za tipy :hug:

Reakce:
Cenarius
Kecalka 354 příspěvků 04.05.19 08:25

Neschopenku mate na cely termin pobytu ditete v laznich. Leda se domluvit s lekarem jestli to jde to takto prerusovat. Ale pochybuju, ze vam to 6× prerusi a zase nove vypise. Leda v praci, ze by vam ty hodiny rozepsali na dny kdy jste byla v praci a neschopenku neprerusovala. A neschopenku mate od zacatku pobytu. Vase hodiny v praci se neresi. A pocita se vam z prumerneho mesicniho vydelku. Kdyz jste delala vic hodin, tak mate i vyssi neschopenku pocitanou.

Váš příspěvek
Reklama