Neschopenka a prac. poměr

Anonymní
29.11.19 14:00

Neschopenka a prac. poměr

Jsem na neschopence se zápalem plic, který se se mnou už celkem táhne. Prac pomer mám od konce prosince a měli by mi behem prosince dát novou prac smlouvu zase na rok. Nikdo se zatím k ničemu nemá, mlžou mi zaslat prac smlouvu i postou, kdyz sem na neschopence? Zatím se vše tvaří, že mi smlouvu prodlouží, ale nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21712
29.11.19 14:04

No a není lepší zvednout telefon a zeptat se v práci? Jak my tu máme vědět jestli ti ji prodlouží a co po tobě budou chtít? A u smlouvy musíš mít jedno vyhotovení ty a druhé zamestnavatel, to jedině, že by ses domluvila, že ti to pošlou a ty to podepises a obratem pošleš zpět podepsané :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3310
29.11.19 14:05

Ty nenosis do prace listky na penize, ze byste to vyridili osobne? Domluvila bych se primo s vedenim jak to vidi. Jestli marodis dlouho a maji za tebe nahradu, taky se prodlouzeni nemusis dockat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 14:16

A dá se to vyzjistit třeba jen od účetní? Zda ted nekdy bude veci posíla? Zazemí mají ode mě 100 km tak sme zvyklá, že mi písemnosti zasílají poštou já je podepíšu a odešlu zpet.

• Citovat
  • Nahlásit
3310
29.11.19 14:51

Ty nekomunikujes s vedenim nebo s tvym nadrizenym? To je prece to nejmensi, zvednu telefon, zavolam, zeptam se a hned vim.. Ja bych teda jednala se sefem, od toho ho mam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 15:05

Jedná se o dokumentaci, vedené třeba nějakého produktu, máte smluvy s člověkem, který vám ji předtsavil, vy o tom dáte potřebnou dokumentaci, s datumy a vším a zavedete do archivu. Bohuzel chybi podpisy a datumy a v PC programu uz se to upravovat neda. Dala jsem do archivu jako hotovou praci, i kdyz vim, ze to neni cele a nejde to nijak opravit a vedoucí si na tom zakládá. Kdyby mi ředitelství umožnilo přístup a já to na sebe práskla, už neseženu tu osobu, oc tu byla, a bez ní se dál nehnu.

Jak bych se tedy mela priznat. Nejaka formulace přiznání?

• Citovat
  • Nahlásit
21712
29.11.19 15:08

Ty jsi ten anonym z diskuze „Přiznali by jste se v práci k výžné chybě?“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.12.19 22:42

Jak řešit velké množství změn

Zdravím všechny. Je mi téměř padesát, pár let rozvedená, dospělý syn, žije sám, mám rd, praci a fajn přítele cca 40km v jiném městě. Pomalu mluvíme o sestěhování k němu, kvůli jeho práci, studujicimu synovi, který s ním bydlí i tomu, že má ten svůj dům hodně rád, i pres hypotéku a hodně práce, která tam ještě je. Já bych musela nejdříve najít si novou práci, přestěhovat psa, kočky. Řeším v hlavě, jestli si v tomto věku zvyknu na změnu všeho a jak přijme syn změnu domova i když jezdí jen na návštěvy a co s domem. Žiju tu celý život, mám tu rodinu, všechny přátele, citový vztah k domovu. Včetně toho, že v tomto věku už uvažuji co ve stáří, nezustat např sama za pár let sama v cizím místě. V tomto věku a za těchto okolností myslím, že nejlepší řešení je pronajat můj rd, co radíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.12.19 22:45

Jak řešit velké množství změn

Zdravím všechny. Je mi téměř padesát, pár let rozvedená, dospělý syn, žije sám, mám rd, praci a fajn přítele cca 40km v jiném městě. Pomalu mluvíme o sestěhování k němu, kvůli jeho práci, studujicimu synovi, který s ním bydlí i tomu, že má ten svůj dům hodně rád, i pres hypotéku a hodně práce, která tam ještě je. Já bych musela nejdříve najít si novou práci, přestěhovat psa, kočky. Řeším v hlavě, jestli si v tomto věku zvyknu na změnu všeho a jak přijme syn změnu domova i když jezdí jen na návštěvy a co s domem. Žiju tu celý život, mám tu rodinu, všechny přátele, citový vztah k domovu. Včetně toho, že v tomto věku už uvažuji co ve stáří, nezustat např sama za pár let sama v cizím místě. V tomto věku a za těchto okolností myslím, že nejlepší řešení je pronajat můj rd, co radíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
197
2.12.19 22:48

Omlouvám se, zasekl se mi telefon, nereagoval bohužel na nic, a po restartu se téma, které patří jinam objevilo tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat