Neschopnost dosažení orgasmu u muže

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
10.5.13 12:17

neschopnost dosažení orgasmu u muže

Ahoj setkala jste se některá s partnerem kterého jste vzrušovala ale při milování nebyl schopen dojít k orgasmu??? Mam nového přítele a už několikrát se nám stalo že se nemůže udělat, třeba ani po hodině, kdy mě to už teda nebaví a on sám je unavenej. Vždy jsem měla partnery kterým stačilo málo nebo jsem prostě věděla co a jak a udělali se, ne že do mě buší hodku a prostě to nejde. Nemam pocit, že bych ho nevzrušovala. Díky za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37
10.5.13 12:21

Jestli říkás ze jste spolu krátce tak muze byt nervozní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15228
10.5.13 12:22

Taky si myslím, že není v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5394
10.5.13 12:23

Přesně tak a potom to je začarovaný kruh. Jako chlap, který myslí na to aby nesehal a neudělal se brzo, tak je udělaný raz dva..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.13 12:35

Prosím o zachování anonymity.

Měla jsem přítele s tímto problémem. Vzrušovala jsem ho, snažil se hodinu i víc… nešlo to. Jel v heroinu a potíž s vyvrcholením je vedlejší efekt - to jsem zjistila až za nějakou dobu. Podle toho jsem pak už vždycky poznala, že se k fetu vrátil, i když mi tvrdil samozřejmě opak. Ještě že už je to za mnou.

Tím nechci říct, že to bude případ Tvého kluka, jen je to taky jedna z možností - i když těch míň pravděpodobných.

• Citovat
  • Nahlásit
581
10.5.13 12:36

Může to být stres z práce, strach, že tě zklame, malý sebevědomí, možná měl nějaký problém v předchozím vztahu a udělal se mu tím blok, nebo je taky možný, že se párkrát udělá před tím, než přídeš ty, aby vydržel a pak to už nejde, zkusila bych si s ním o tom probluvit, jestli nemá nějaký problémy, který mu v tom brání, pokud by tomu ani čas a trpělivost nepomohla, tak bych navštívila odborníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3201
10.5.13 12:37

Nebo si před akcí jednou, dvakrát uleví sám, aby neskončil moc brzo, a pak už se prostě neudělá, protože má vystřílený všechny patrony. Tohle je opravdu dost častý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2834
10.5.13 12:41

Nesportuje nějak víc? Chodila jsem se zdatným sportovcem a občas mu to taky nešlo… Dál tohle můžou ovlivňovat prášky, stres, únava. Proberte to, ať se zbytečně netrápíte, je to nepříjemný :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
469
10.5.13 12:42

A nepil alkohol předtím? Mému se stává, že když po nějaké oslavě trošku víc vypil, tak mu to k vyvrcholení docela trvá. U něho je to fakt spolehlivé jako alkohol tester :palec: Po 2 pivech nebo 4 dc vína s tím nemá problém, ale jestli vypije víc, tak můžu čekat menší maraton v sexu. A stalo se nám asi 3 x za 3 roky vztahu, že vůbec neměl orgasmus…a zase v tom byla větší míra alkoholu…Silvestrovská oslava nebo nejaká chlapská jizda :D Z nervozity by to mohlo být taky, stalo se nám to, když měl jít chlap na druhý spermiogram a už měl nervy, že ty výsledky budou špatné :zed: Erekce byla, ale orgasmus a tudíž i „vzorek“ na spermiogram nikde :zed: To se stalo jedenkrát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.13 12:42

Také prosím o zachování anonymity.

Můj partner má stejny problém. Vyzkouseli jsme vse mozne a pri styku k vyvrcholeni nedojde. Sex se mu jinak libi. Pri masturbaci problem nema. Je to zacarovany kruh, cim vic se ja snazim, tim vic je on pod tlakem. Ted jsme ve fazi, ze kdyz nas to prestane bavit, prejdeme spolecne na rucni praci. Uz to bereme jako normalni.

Jako partneri si rozumime vyborne, sex se nam oboum libi, tak to proste bereme tak, ze my to mame holt jinak.

• Citovat
  • Nahlásit
67432
10.5.13 13:08

Může být stresem, může být nějakým urologickým problémem.. poslala bych ho k dr.. jako stane se, že chlap nemůže, prostě mu to nejde, ale to je vždy jen nárazovka, pokud je hodně unavenej, nebo má třeba stres v práci. Jenže to se stane třeba jednou za čtvrt roku a spíš to je tak, že se prostě nepostaví… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3251
10.5.13 13:13

Jednomu mému to šlo maximálně obden, každý den se prostě taky neudělal, říkal, že nestíhá doplňovat :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.5.13 13:30

Neboj taky jsem to zažila a trvalo to jen ze začátku vztahu, byl nervózní. Dneska po dvou letech to jde samo ;)

• Citovat
  • Nahlásit
3201
10.5.13 15:16
@Anonymní píše:
Neboj taky jsem to zažila a trvalo to jen ze začátku vztahu, byl nervózní. Dneska po dvou letech to jde samo ;)

Ano, i to jsem zažila, dokonce s mým exmanželem. A následně, až si na mně zvykl, tak měl opačný problém. Podotýkám, že on nebyl žádný zajíc, bylo mu v té době přes 40.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
10.5.13 15:35

Ono to může být i velikostí, pokud se někdo udělá sám a s ženskou ne..

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Užitečné odkazy

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat