Neustále přibírám a nevím proč

14.7.21 11:17

Neustále přibírám a nevím proč

Potřebovala bych od Vás Vaše názory či zkušenosti ohledně přibírání. Je mi 50 roků, mám celý život sedavé zaměstnání. Jím pravidelně a dodržuji pitný režit. Nyní toho pohybu moc nemám, ale to je stejné, již delší dobu. Ale nyní přiberu cca 1 - 2 za týden. Je na tom někdo stejně? Děkuji za Vaše odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9635
14.7.21 11:19
@Sabinanejedlikova píše:
Potřebovala bych od Vás Vaše názory či zkušenosti ohledně přibírání. Je mi 50 roků, mám celý život sedavé zaměstnání. Jím pravidelně a dodržuji pitný režit. Nyní toho pohybu moc nemám, ale to je stejné, již delší dobu. Ale nyní přiberu cca 1 - 2 za týden. Je na tom někdo stejně? Děkuji za Vaše odpovědi.

Bez k doktorovi. Taky přírůstek váhy není v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53761
14.7.21 11:32

Takhle se u mě začala projevovat porucha štítné žlázy. 1-2 za týden, jako kilo až dvě? Mazala bych k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.7.21 11:51

@Sabinanejedlikova Řekla bych že to může být snížená funkce štítné žlázy, ta se takhle většinou projevuje, rozhodně bych zašla k lékaři

• Citovat
  • Nahlásit
11017
14.7.21 11:56
@Sabinanejedlikova píše:

a jakou dobu už tímhle tempem přibíráš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20902
14.7.21 12:03

Taky bych to viděla na štítnou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...