Neutišitelný noční pláč a teploty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 08:56
Neutišitelný noční pláč a teploty

V pořadí již třetí noc se dcerka(13,5 měsíce) budí s takovým divným usedavým pláčem, který trhá srdíčko(normálně už zvládala spinkat celou noc) Musela jsem u ní vždy dlouhou dobu stát a hladit, dokud se neuklidnila a znovu neusnula.Ale dnes v noci to bylo jiné, šla jsem k postýlce, že jí utiším a jak jsem na ní sáhla, div jsem si nespálila ruku. Úplně celá hořela. Změřila jsem jí tedy teplotu a měla 38,5 po odečtu. Dostala čípek a vzali jsme si jí do postele. Až když čípek zabral, tak teprve usnula, ale stejně měla spánek neklidný, mlátila sebou ze strany na stranu. Ráno po teplotě a pláči nebylo ani vidu, ani slechu…Malá je stejná jako vždycky a já si teď kladu otázku, co to sakra mohlo být???Přijde mi to divné a na zoubky to nevypadá, že by se měly klubat poslední stoličky(chybí jí jen pětky a zoubky před tím sice nesla těžce, ale ne až tak),tak já už fakt nevím…Ani nevím, zda jet na pohotovost, když jí už zase vůbec nic není. Ale co v noci? Co když jí to zase přepadne???Navíc nám přišlo, jako by i lapala po dechu a nemohla pořádně dýchat. Mám o ní strach…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
maxadel
Kecalka 214 příspěvků 05.10.14 09:12

U nás to vypadalo dost podobně - večer (pouze 1 noc) úplně hořel, po čípku usnul a ráno vše ok. Byla jsem tenkrát u Mudr a ta řekla, že to jsou zoubky… taky už neměl jen ty pětky. Ale s tím lapáním tedy nevím..

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 05.10.14 09:13
@weyky píše:
V pořadí již třetí noc se dcerka(13,5 měsíce) budí s takovým divným usedavým pláčem, který trhá srdíčko(normálně už zvládala spinkat celou noc) Musela jsem u ní vždy dlouhou dobu stát a hladit, dokud se neuklidnila a znovu neusnula.Ale dnes v noci to bylo jiné, šla jsem k postýlce, že jí utiším a jak jsem na ní sáhla, div jsem si nespálila ruku. Úplně celá hořela. Změřila jsem jí tedy teplotu a měla 38,5 po odečtu. Dostala čípek a vzali jsme si jí do postele. Až když čípek zabral, tak teprve usnula, ale stejně měla spánek neklidný, mlátila sebou ze strany na stranu. Ráno po teplotě a pláči nebylo ani vidu, ani slechu…Malá je stejná jako vždycky a já si teď kladu otázku, co to sakra mohlo být???Přijde mi to divné a na zoubky to nevypadá, že by se měly klubat poslední stoličky(chybí jí jen pětky a zoubky před tím sice nesla těžce, ale ne až tak),tak já už fakt nevím…Ani nevím, zda jet na pohotovost, když jí už zase vůbec nic není. Ale co v noci? Co když jí to zase přepadne???Navíc nám přišlo, jako by i lapala po dechu a nemohla pořádně dýchat. Mám o ní strach…
weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 09:15
@maxadel píše:
U nás to vypadalo dost podobně - večer (pouze 1 noc) úplně hořel, po čípku usnul a ráno vše ok. Byla jsem tenkrát u Mudr a ta řekla, že to jsou zoubky… taky už neměl jen ty pětky. Ale s tím lapáním tedy nevím..

děkuji za reakci..oni ti doktoři to svádějí často na zoubky, jak jsem si všimla :think: S tím lapaním právě taky nevíme :nevim: kašel ani rýmu nemá…

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 05.10.14 09:16

Mohlo by se jednat o začínající laryngitidu-zánět hrtanu.ten oteče a pak děti nemohou dýchat. pomoc je vlhký studený vzduch, léky proti bolestia teplotě.

weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 09:17
@cikcak píše:
Mohlo by se jednat o začínající laryngitidu-zánět hrtanu.ten oteče a pak děti nemohou dýchat. pomoc je vlhký studený vzduch, léky proti bolestia teplotě.

to mě napadlo jako první, ještě dřív, než ty zoubky :think: Moc děkuji!!

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 05.10.14 09:18

Ještě se předepidují léky na roztažení průdušek, ale to musí napsat mudr.

weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 09:20
@cikcak píše:
Ještě se předepidují léky na roztažení průdušek, ale to musí napsat mudr.

jasně, děkuju moc :hug: uvidím dnes v noci a kdyžtak hned sjedu na pohotovost a nebo zítra k naší dětské

AnastazieB
Echt Kelišová 8551 příspěvků 05.10.14 09:49

Jedna noční teplota nemusí nic znamenat, může to být reakce na náročnější den, spousta zážitků, nebo nějaká přicházející nemoc. Na pohotovosti ani u doktorky stejně nic nezjistí, pokud nemá jiné příznaky (kašel, rýma, bolest, únava…).
Můj syn občas má teploty třeba tři dny a pak konec a nic se z toho nevyvine. Já teda teplotu nesrážím, pokud se chová normálně, nechávám tělo bojovat a často to právě přejde samo.

weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 10:38

@AnastazieB děkuju…no včera jsem s ní pěšky ušla asi 2km :nevim: taky teplotu normálně nesrážím, ale kvůli téhle dnes v noci nemohla spinkat

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 05.10.14 10:53

@weyky U nas takhle zacinala angina.

weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 11:21
@Janinka1983 píše:
@weyky U nas takhle zacinala angina.

nestraš 8o :roll:

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 05.10.14 11:45

@weyky Nechci strasit, ale my uz to mame 2× za sebou. Urcite ji vem zitra k Dr, at se ji podiva do krku.

weyky
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 70 inzerátů 05.10.14 11:46
@Janinka1983 píše:
@weyky Nechci strasit, ale my uz to mame 2× za sebou. Urcite ji vem zitra k Dr, at se ji podiva do krku.

ok, moc děkuji :kytka: snad to nebude nic vážného…

Janinka1983
Kelišová 6094 příspěvků 05.10.14 13:26

@weyky Pokud to bude angina, neni to nic vazneho. Dostane Ospen ci jine antibiotikum a za 2 dny bude dobre :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >