Nevíme si rady se jménem. Jiřina, Valentýna nebo Viktorie?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jipic
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 00:13
Nevíme si rady se jménem

Ahoj,
Nějak si pořad lámeme hlavu nad tím jaké jméno dát naší holčičce :think: zatím je to pro většinu rodiny hrášek :lol: jenže termín se blíží a my ne a ne se domluvit :roll:
Vybíráme z Jiřiny, Valentýny a Viktorie

Chtěla bych nějaké jméno které jen tak někdo nemá a nezní zas tak moc cize což mě vylučuje Viki ale i tak se mi moc líbí.
Ve jméně Valentýna mi nesedí kořen slova Týna prostě mi to jméno nesedí..
no a Jiřina by to vše splňovala ale jmenuji se tak já i přítel a přijde mi to jako “moc” tohoto jména v naši rodině ale máme to jako takovou rezervu když by náhodou nic :andel:

Uvítám radu jaké z těchto se vám líbí popřípadě nějaké hezké jiné.. dekuji předem :hug:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13948 příspěvků 14.01.19 00:15
@Jipic píše:
Ahoj,
Nějak si pořad lámeme hlavu nad tím jaké jméno dát naší holčičce :think: zatím je to pro většinu rodiny hrášek :lol: jenže termín se blíží a my ne a ne se domluvit :roll:
Vybíráme z Jiřiny, Valentýny a Viktorie

Chtěla bych nějaké jméno které jen tak někdo nemá a nezní zas tak moc cize což mě vylučuje Viki ale i tak se mi moc líbí.
Ve jméně Valentýna mi nesedí kořen slova Týna prostě mi to jméno nesedí..
no a Jiřina by to vše splňovala ale jmenuji se tak já i přítel a přijde mi to jako “moc” tohoto jména v naši rodině ale máme to jako takovou rezervu když by náhodou nic :andel:

Uvítám radu jaké z těchto se vám líbí popřípadě nějaké hezké jiné.. dekuji předem :hug:

Valentýna a Viktorie. Jiřina ne. Hlasuju pro Viktorku.

Perssia
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 00:16

Rozhodně bych volila Viki. Není to zas až tak časté jméno a hlavně je hezké

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 00:22

Z těchto jmen jen Viktorie, ostatní se mi nelíbí. Jo taky jsem chtěla netuctové jméno. Dali jsme Teodoru, v okolí se to nějak zalíbilo a už tady máme dvě další, sice jinak psaný, ale ve finále je to prašť jako uhoď. :mrgreen:

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 14.01.19 00:22

Co dát jen Vali? Jinak záleží kolik písmen bude mít příjmení. Pokud je hodně dlouhé, tak nejspíš Jiřina.

Lussinda
Kecalka 104 příspěvků 14.01.19 00:26

Viktorie, je to takove elegantni

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 14.01.19 00:27

Jiřinu určitě ne pokud se tak jmenuješ ty i partner. To pak bude jen blázinec. Co třeba Valerie, když se ti nelíbí „týna“?

veria
Generální žvanilka 24336 příspěvků 14.01.19 00:30

Partner se jmenuje Jiřina? :think: Jinak hlasuju pro Viktorii.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 13948 příspěvků 14.01.19 00:41
@veria píše:

Asi Jirka.

Jipic
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 00:54
@Taťulda tří píše:
Co dát jen Vali? Jinak záleží kolik písmen bude mít příjmení. Pokud je hodně dlouhé, tak nejspíš Jiřina.

Celkem dlouhé .. 9 písmem ale variant Vali mě ani vůbec nenapadla :palec:

Jipic
Nováček 6 příspěvků 14.01.19 00:56
@Russet
@Russet píše:
Asi Jirka.

Přesně tak 8)

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2306 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 01:58
Viktorie :srdce: Krásné, královské jméno :) Malá Jiřinka by byla jistě originální široko daleko, ale… je to pro mě až moc oldschool, snad se neurazíš :kytka: Navíc když by se u vás muselo začít rozlišovat malá / velká nebo později mladá / stará - tuplem ne.
@veria píše:
:lol: :lol: :lol:
Sluníčko1511
Kecalka 210 příspěvků 14.01.19 02:41

Já mám stejné jméno jako moje mamka a je to hrozné… Vždy mi lezla do dopisů a lidé začali nás rozlišovat jinými podobami našeho jména… Mě to docela vždy vadilo… Za mě Viktorka :)

Risanka
Kecalka 179 příspěvků 14.01.19 02:49

Líbí se mi všechny ale moc ne to oslovení Vali a Jiřina jsi ty, tak já bych dala Viktorku, to je moc hezké jméno. A další moje oblíbená jména jsou Mariana, Adriana, Marika,Erika, Žaneta,Kamila,Ro­mana, Radka,Denisa,Irena, Iveta,Ivana

anavi13
Závislačka 3401 příspěvků 14.01.19 05:45

Jiřinu bych asi nedala, přijde mi zastaralé, ale zase by byla fakt široko daleko jediná, což je fajn. Valentýna se mi nelíbí. Viktorka je supr, sestra má jednu ve třídě s když o ní mluví, tak se mi to jméno moc líbí, zní prostě hezky :palec:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >