Nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mishutka
Stálice 95 příspěvků 21.08.08 11:29
Nevolnost

Holky, co na nevolnost? Lízátka? Tabletky? V práci ještě nechci říkat, že jsem těhu a nerada bych, aby to poznali :?

Reakce:
P.
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 21.08.08 11:56

no, tak mne nepomohlo snad nic. hodne pij, trochu trebas i koly, je dobra na zaludekl, ale zas to neprehanej, a pak je dobry porad neco uzdibovat..lizatka ze zazvoru maji v lekarne, ale ucinek je idnovidualni…

muchlacek
Kecalka 184 příspěvků 21.08.08 12:05

Mně pomohla zmrzlá cola: Nalila jsem ji do tvořítek na led, nechala zmrznout a pak cucala. Pokud budeš v práci tak aspoň hoooodně vychlazenou colu ( ale ne Light verzi! )

befana
Echt Kelišová 8647 příspěvků 21.08.08 12:12

obyč suchý rohlíky, piškoty,cola…,lízátka do auta.Jako když seš po kocovině :wink: Akorát že např.mě už se ta „kocovina“ drží 3 měsíce…a ne a ne se tozlepšit :roll:

pm
Nováček 5 příspěvků 21.08.08 12:15

zdravím všechny,

u mě pomhlo následující: večer jsem si připravila menší snídani,natáhla budík o půl hodiny dříve,než bylo obvyklé.Ráno jsem si udělala čaj, z lednice vytáhla snídani a šup zpátky do postele.Tam jsem to v klidu snědla a zůstala jsem ještě chvíli ležet. Jinak cola je fakt výborná.

p.s.: bylo by dobré,aby to v práci někdo věděl,co kdyby něco…

hanucha
Závislačka 3329 příspěvků 21.08.08 12:39

Mně nepomohlo nic (cola, lízátka, piškoty…), ale měla jsem kliku v tom, že jsem zvracela až tak po pátý odpoledne, do té doby mi bylo „jen“ hodně šoufl… Taky jsem to nechtěla říkat (pm - proč by to měl někdo vědět?), poznali to na mně až v 6. měsíci, to už mi bylo sice dobře, ale bříško už schovat nešlo :D Takže vydrž, jinak o maliko lepší to bylo když jsem neustále něco uždibovala, ale nic moc, jen jsem přibrala za ty tři měsíce 4 kila :roll:

korvapuusti
Zasloužilá kecalka 549 příspěvků 21.08.08 14:05

Zkus si nastrouhat kus cerstveho zazvoru, prelit ho horkou vodou, nechat vyluhovat takovych pet minut a popijet po scezeni jako caj. Muzes podle chuti dosladit medem. Mi to osobne nepomohlo, ale moje kamaradky na tuto prirodni svepomoc proti nevolnosti nenechaji dopustit. Asi bych poslouchala sve telo a jedla hlavne to, co v tobe zustane. Ja mohla prvni tri mesice jen toast s maslem a syrem. Bylo mi zle 24 hodin denne, ale po tom toastu se to vzdy trosku spravilo. Tak jsem toastovala nepretrzite a bylo mi aspon krapanek lip. Taky muze nekdy pomoci kapnout si na kapesnicek peprmintovy olej a vdechovat to, kdyz to na tebe prijde.

Marketa

Váš příspěvek
Reklama