Akné v těhu jak v pubertě

1102
20.8.08 19:48

Akné v těhu jak v pubertě

Opravdu si připadám jako v pubertě. Samé akné. Nepúomáhá vám něco na něj. Beru jaký koliv typ. Jsem v 16. týdnu. Akné snad všude. fakt děs. Ošklivka těhulka fakt super.Poraďte díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

435
20.8.08 20:00

Tak to jsem na tom minule byla úplně stejně. Teď to musím zaklepat, ale vyplatilo se mi používat peeling, čistící vodu a zmatňující krém řady Garnier Pure, ale ne každému to bude vyhovovat, každý máme jinou pleť, ale je to řada na problémovou pleť. Toť moje zkušenost, jinak se to po porodu vrátilo hned po šestinedělí k normálu. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6149
20.8.08 20:36

Já měla opravdu strašný akné, až do dekoltu a na záda, trošku mi pomáhal osvěžující peeling od Avonu, jak mají tu řadu pro mladou pleť, ale to bylo takové „udržovací“ stejně jsem se toho zbavila až po šestinedělí… :roll: Takže asi zatnout zuby a vydržet :wink:

Ps: k tomu na konci přes 28 kilo nahoře, otoky, strie…myslela jsem, že už nikdy nebudu moct vyjít mezi lidi, ale po porodu se to opravdu vrátí k normálu, kila jdou dolů, strie vyblednou :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1102
20.8.08 20:46

To snad né stím se holky prostě nespokojím něco stím musím udělat :twisted: . To se síla :cry: . No jo když se nic nepovede tak se asi nedá nic dělat. TY hormony mě asi zničí 8O

Takže jediná útěcha že po porodu nebo po 6 nedělí se to srovná. No já se minule čistila 8 neděl 8O . JOJO asi mě chytá těhu splýn 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2930
20.8.08 23:08

Já mám problematickou pleť a v těhu se mi obličej vyhladil, za to na zádech se zhoršil v prvním trimestru.
Ted jsem v 31tt a vyhladilo se to všechno, i záda. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
622
21.8.08 09:36

Ja v prvnim tehu mela zadicka jeden vred…ted pri druhem ni jeden jebacek :D … jak rikam hormony jsou sfine zaludne…ale budme rady za ne :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama