Nevolnost při menstruaci

Anonymní
15.7.15 20:49

Nevolnost při menstruaci

Ahoj holky, míváte některá při MS nevolnosti? Dostala jsem to před pár dny, teď mi je trochu špatně, občas mě natahuje, motá se mi hlava a jsem malátná, ale to bude asi tlakem-mám nízký tlak.Budu ráda za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1432
15.7.15 21:11

Ahoj, já mám nízký tlak a menstruační bolesti a nevolnosti jsou na denním pořádku. Motání hlavu, špatně od žaludku, únava, bolesti zad, podbřišku, nechutenství… Co jsem tak vypozorovala, pomáhá mi kontryhelový čaj, který začnu pít první den menstruace (anebo tehdy, když mám zpoždění a chci „podpořit“ její vyvolání) a zdá se mi to lepší. Jinak ale, pokud musím fungovat na 100 %, tak ráno lupnu ibalgin a pak tabletky hořčíku, jinak bych do práce ani nedolezla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.15 21:30

@Tate Děkuji,mě to právě nikdy nedělalo, ale to ani napětí v prsou, a před asi 2 lety mi začaly kolem MS pobolívat prsa. Prostě se mi ty příznaky mění během života a asi i toto :think:

• Citovat
  • Nahlásit
andrisek12
15.7.15 21:48

Ahoj, menstruaci mám hodně bolestivou, podle toho kdy to dostanu, když večer, tak je mě špatně na druhý den ráno a dopoledne, když to dostanu ráno, tak je to pro mě asi nejhorší den na světě. Mám strašné křeče v podbřišku, jelikož mám problémy ze žaludkem tak mě neskutečně pálí a pichá žaludek, strašný tlak v zádech, pocit nadýmání, bolesti hlavy až skoro migréna a když je to hodně zlé tak pocity na zvracení, je to fakt strašné. Mě bohužel nepomáhá nic jiného než algifenové kapky, které jsou pro mě jedinou záchranou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.7.15 21:58

@andrisek12 Tak to ti vůbec nezávidím, tak hrozné to se mnou není, je mi líto, že tak trpíš :( Aspoň, že ti pomáhají ty kapky :)

• Citovat
  • Nahlásit
andrisek12
15.7.15 22:13

Co se dá dělat, no kapky mě zachraňují každý měsíc život :D

• Citovat
  • Nahlásit
624
16.7.15 08:05

Ahojky :-) u každý ženský je to trochu jinak, ale nevolnosti jsou taky typické :-) jednou jsem prozvracela noc a dříve jsem i omdlývala, ale není to pravidlem a teď už se mi to srovnalo skoro :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.15 08:30

@sissinka81 Tak doufám, že to nebude teď u mě běžné, protože jsem to nikdy nemívala :( Snad je to jen tento cyklus :)

• Citovat
  • Nahlásit
624
16.7.15 09:09

No nic příjemného to není :roll: ale u někoho se to objeví až později, někdo to má první roky a později to zmizí a někdo to nepozná naštěstí nikdy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5359
16.7.15 09:21

Ahoj, taky se přimlouvám za kontryhel, bývalo mi taky všemožně blbě, v 18ti jsem dokonce šla na 3 dny do nemocnice na pozorování, bolesti už před ms, po porodu naštěstí přestaly a ted ikdyž už se dva roky snažíme o mimčo, tak ta ms není takový trápení, piju různé „ženské“ čaje - Grešík, kontryhel. Používám kalíšek a je to lepší než tampony, nic mě neobtěžuje zvenčí, vložky fakt nesnáším, v pubertě jsem s nimi fakt trpěla. Taky jsem si našla na youtube cz video o vnímání bolesti (od nějaké lektorky přirozených porodů) a dost to změnilo můj pohled, bolesti jsou vlastně zbytečné, ms jsou stahy sliznice, proč by to mělo bolet, to je klišé ve kterém žijeme od malička. Snažím se vždy myslet na to, že to rychle přejde, že to není bolest ale práce svalů a pomáhá to, byla jsem roky na ibalginu, od letoška už ho nepotřebuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.15 09:30

Děkuji holky, no já jen doufám, že nejsem v tom, ale asi né, když mám MS, a nevolnosti jsou u ní běžné, jak tak čtu ;)

• Citovat
  • Nahlásit
andrisek12
16.7.15 14:57

@masinka9 některým ty svaly jak vy říkáte pracují méně, a druhým více, a někteří mají nervy dost háklivé, a nemyslím si, že nějaká paní to dokáže změnit a vyléčit vám bolesti při MS.

• Citovat
  • Nahlásit
5359
16.7.15 15:29

@andrisek12 ale já jsem jen koukala video a začala jsem o tom víc přemýšlet. taky jsem dřív trpěla děsnou ms bolestí, pokaždé jsem se předem bála a preventivně baštila ibalgin. děloha je sval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.7.19 12:51

Ahoj, prosím vás chtěla jsem se zeptat, včera jsem dostala menstruaci, pobolivalo mě v podbřišku ale dneska se cítím tak divné, je mi špatně a dokonce jsem zvracela, je to během menstruace v pořádku? Bojím se jestli nejsem těhotná, děkuji za každou odpověď a každou radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4013
22.7.19 08:23

@Kimiku Dobrý den, jsem na tom podobně jako Vy…dneska jsem 3dc (předtím jsem pár dní špinila) a od včerejšího večera je mi na zvracení a nemám chuť k jídlu…jinak mě nic nebolí (jindy mě první dny ms bolí podbřišek). Holt asi to věkem mění (dříve mě hrozně u ms bolela hlava)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat