Next legíny - jakou velikost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tingi
Kecalka 120 příspěvků 23.09.14 14:10
Next legíny - jakou velikost?

Ahoj, ráda bych se zeptala maminek co nakupují v Nextu, jestli nejsou ty jejich legínky moc těsné. Malé budou 4 roky a má 19 kilo, takže je docela oplácaná. Legíny jí kupuji v Lindexu a tam beru 110 velikost a jsou jí tak akorát. Chtěla bych zkusit ty Nextové, ale mám strach aby jí neškrtily.
A ještě bych se ráda zeptala, jestli někdo neviděl tyhle trička z Nextu v reálu a jestli jsou pěkné. Nemám je kde okouknout http://cz.nextdirect.com/en/g92134s2 .
 Díky.

Reakce:
medun
Závislačka 3276 příspěvků 23.09.14 14:28

@Tingi nakupuju v Nextu a beru dceři vždycky menší velikost, protože je jí to větší takže jestli je ta vaše trošku oplácaná tak si myslim, že jí to bude akorát. Trička jsou pěkný. Taky už jsem tam vracela boty a peníze mi poslali během pár dnů.

Katy_86
Kelišová 5668 příspěvků 23.09.14 14:49

Z toho Nextu mam zkusenosti ze je to kus od kusu, neco vetsi neco mensi, osobne bych vzala o cislo vetsi. Moje dcera ma dva roky, 15 kilo a 110 leginy ma tak akorad ;)

Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 23.09.14 15:01

Malá má tři roky, metr a 15 kg a legíny beru 116, jsou trošku nařasený kolem kotníku, ale to ničemu nevadí.

Tingi
Kecalka 120 příspěvků 23.09.14 18:19

Díky, tak asi vezmu radši tu 116.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >