Next versus Pepco

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.9.21 06:27

Next versus Pepco

Maminky předem vás zdravím. 😊
Můj dotaz zní: Kupujete oblečení pro vaše ratolesti v Pepcu nebo Kiku? Nebo radši si zaplatíte o trošku více jako já a koupíte oblečení v Nextu nebo H@m Lindexu nebo v internetovém obchodě Zalando Jeníčkovo apod?
Dle mě se z oblečení z Pepca po pár vyprání na 40 stane hadr a pokud maminka na tom není opravdu finančně velmi zle koupí přeci pro své dítko jen to nejlepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1301
19.9.21 06:31

Já kupuju v pepcu jen to, co vím, že děcka hned ušpiní. Takže ponožky a tepláky na písek. Dvakrát je vyperu a jsou na vyhozenii. Na normální nošení kupují v h&m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
19.9.21 06:32

Nejsem na tom finančně špatně, kupuji oblečení ve všech zmiňovaných obchodech. Je mi líto dávat do školky drahé věci z Nextu, když přijdou zpátky flekatí a s prodřenými koleny. Nejčastěji ale kupuji na Vintedu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 06:32

@Enicka Souhlasím :palec:
V H@m mají krásný výběr a dá se to v klidu objednat i domů :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
2064
19.9.21 06:49

Tvuj nazor, ze maminka koupi diteti prece to nejlepsi, pokud na to ma, je jak slogan z nejake beckove reklamy.

Dulezita je preci pohnutka. Takze klidne diteti do skolky koupim triko z pepca, kdyz vim, ze uz ponprvnim pouziti bude triko flekate. To stejne teplaky. A nepripadam si, ze bych byla matkou druhe kategorie, resp. mozna ano, ale fakt be kvuli tomuto :roll:.

Jinak nakupuji bezne v Next, HM, ale opravdu jak co…moje starsi dite je uz slecna a veci z pepca by se ji fakt nelibily, takze tady kupujeme uz i veci tak trochu s ohledem na modu, aby to sluselo a hned se to nerozpadlo. Mladsimu, ktery je porad jako prase, klidne ten zakladni satnik z pepca vytvorim. Krome bot, to vzdy kupujeme to nejkvalitnejsi na trhu, a zimniho obleceni, to chceme, aby hned nepromoklo a melo nejake termo vlastnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6947
19.9.21 06:50

V Pepcu dřív do školky. Teď hlavně ponožky a spodní prádlo. To totiž u nás snad někdo žere, hlavně ponožky. Jinak nejvíc oblečení mají z H&M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
19.9.21 06:53

Přičemž Next je to nejlepší? Hm.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23280
19.9.21 07:03

A proč anonym? Co je na dotazu intimní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.9.21 07:03

Pravda je dle hlavně ta že na obuvi a na zimním oblečení se šetřit nemá. Synovi jsem vždy kupovala kvalitní boty a vždy dvoje a to bylo přes 5 tis ale věděla jsem že má kvalitní obuv tak jako v zimě termo oblečení apod. Nyní jsem miminku koupila oblečení v Litlle Angel kde mají nádherné kousky též s regulací.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17266
19.9.21 07:06

Nakupuji tam kde zrovna je to co se mi a dětem líbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11360
19.9.21 07:09
@Anonymní píše:
Pravda je dle hlavně ta že na obuvi a na zimním oblečení se šetřit nemá. Synovi jsem vždy kupovala kvalitní boty a vždy dvoje a to bylo přes 5 tis ale věděla jsem že má kvalitní obuv tak jako v zimě termo oblečení apod. Nyní jsem miminku koupila oblečení v Litlle Angel kde mají nádherné kousky též s regulací.

O čem se tady snažíš přesvědčovat ostatní? Ne, fakt není horší matka ta, která koupí dítěti boty z druhé ruky a nebo oblečení z Pepca. To, že za dítě utrácíš neznamená, že jsi nejlepší máma na světě. Nebo se tu snažíš dělat reklamu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1350
@Anonymní píše:

Ty ses sama sebou hodne nejista, kdyz si sve materske kvality potřebujes dokazovat cenovkama vid? :think:
Znam deti, co chodi v drahych znackovych botech, co jim nici nohu. Ale tak hlavne, ze je poznat, ze na nich rodice nesetri no. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550

@topazio tady si lidé opravdu dávají anonymizaci na cokoli. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23280
19.9.21 07:13

Můžeš jit ještě do secondhandů. Tam seženeš pěkné a kvalitní oblečení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
19.9.21 07:17
@Anonymní píše:

Miminu je jedno, jestli má na sobě nádherné kousky. Zcela obvykle je to také jedno všem okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat