Nezájem otce o dceru

31.3.17 09:55

Nezájem otce o dceru

Maminky, chtěla bych vědět Váš názor. Jde vlastně o to, že můj ex úplně kašle na naší dceru. Od listopadu 2016 neplatí alimenty, až do se za ní ani nepřijel podívat, nezeptal se na ni, prostě nic. V únoru jsme měli soud kvůli příjmení dcerky, chtěla jsem aby ho měla po mě, už jen kvůli tomu že otec ji odepsal. U soudu řekl že za ní nejezdil protože jsem mu to zakazovala, a alimenty neplatil protože zrovna neměl práci. Samozřejmě je blbost že bych mu to kdy zakázala, sama jsem se snažila ho kontaktovat a dokopat k tomu aby za ní přijel, nezabrala ani to když jsem mu řekla že si ho malá už asi nepamatuje. Soud můj návrh samozřejmě zamítli, bylo mi i řečeno že si s ním takto vyřizuju účty a sociální pracovnice co tam zastupovala malou mi řekla že jestli to tak půjde dál, začne se o to starat i ona. Dále mi bylo řečeno, že mu malou musím dát a může mi být jedno kam si ji vezme. On bydlí v baráku ještě s dalšíma dvouma chlapama, neustále se tam pije, několikrát tam byla i policie, když jsem to řekla u soudu tak mi odvětili že mi to prostě může být jedno. Samozřejmě by mi to bylo jedno kdyby měl normální bydlení, jenže tam se prostě dítě vychovávat nedá. Po soudu za ní byl 2×, a to jsem mu ještě musela volat a ptát se ho. Alimenty ještě nezaplatil, poslal mi akorát 1800 a to ještě s plnou hubou keců. Teď byla malá nemocná, koupila jsem jí léky v lékárně a druhej den jsem měla v plánu jet k doktorovi. Napsala jsem jejímu otci že je nemocná a že by mi pomohlo kdyby mi přispěl na léky pro ní, můj měsíční příjem je 4300 takže když mám nějaký jiný výdaje než normálně tak mi to prostě pak chybí. Odepsal mi že má výplatu až v pátek, to bylo vše. Ani se nezeptal co jí je, následující dny se ani neinformoval jestli je už zdravá. Podala jsem na něj TO kvůli těm alimentům, ví to ale nic si z toho nedělá. Prostě mi přijde že je mu malá úplně ukradená, jen se ohání tím že je to jeho dítě ale nemá potřebu se starat. Jsem z toho už zoufalá, hlavně proto že nevím jak na něj. Buď ať se stará pořádně nebo vůbec, akorát malé blbne hlavu když přijede po půl roce a řekne jí pojď za tátou. Chuděrka kouká vždycky jak puk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2512
31.3.17 10:07

Jak dlouho jste spolu byli před otěhotněním a jak se on k otěhotnění stavěl od začátku a kolik dceři je?

Protože pokud jste spolu byli měsíc a otěhotněla jsi „přes prášky“, načež on od začátku dítě nechtěl, tak já osobně se jeho chování úplně nemůžu divit. Pochybuju, že by se takhle prasácky choval chlap, se kterým je žena X let, společně spolu bydlí, dítě plánují atd.

Dítě je pak chudák a ty jsi bohužel zářným příkladem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:12

Byli jsme spolu 2 a půl roku, malá byla plánována. Všechno bylo ok, malá se pak narodila a on se začal chovat jako vůl. Proto jsem od něj odešla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
31.3.17 10:19
@Nowuka2 píše:
Jak dlouho jste spolu byli před otěhotněním a jak se on k otěhotnění stavěl od začátku a kolik dceři je?

Protože pokud jste spolu byli měsíc a otěhotněla jsi „přes prášky“, načež on od začátku dítě nechtěl, tak já osobně se jeho chování úplně nemůžu divit. Pochybuju, že by se takhle prasácky choval chlap, se kterým je žena X let, společně spolu bydlí, dítě plánují atd.

Dítě je pak chudák a ty jsi bohužel zářným příkladem :nevim:

Dítě je na světě. Teď se to musí řešit. Myslíš, že ho měla hodit do kontejneru? Prasácky se chovají i chlapi, co žijí s partnerkou x let a je to v tomto případě úplně jedno. Kopnout si do toho, kdo už je na zemi, ti dělá dobře?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
31.3.17 10:30
@Kobliha51 píše:
Dítě je na světě. Teď se to musí řešit. Myslíš, že ho měla hodit do kontejneru? Prasácky se chovají i chlapi, co žijí s partnerkou x let a je to v tomto případě úplně jedno. Kopnout si do toho, kdo už je na zemi, ti dělá dobře?

Tak jednak do nikoho nekopu a druhak - když tu čtu ty případy, kdy si ženská užene dítě s chlapem pomalu na prvním rande, případně na tajnačku atd., tak mi není líto té ženské co s děckem zůstane (a dle mě je to asi skoro jistý) sama, ale toho chlapa. Protože sorry, ale ten nemůže nic - pokud dítě nechce, tak ji na potrat násilím nedovleče, že, kdežto naopak, když chlap dítě chce, chce se postarat a i by byl schopnej se o něj postarat (do vlastní péče) a ženská nechce, tak chlap utře. Jasně, byli u toho oba a pokud to není nějakej vyčůránek s kriminálním životem, feťák atd.tak je i možný že platit bude, ale dle mýho pokud je ženská natolik hloupá, že si užene dítě na druhým sexu, má být aspoň natolik chytrá v tom předvídání a zvládnout to utáhnout i sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:34
@Nowuka2 píše:
Tak jednak do nikoho nekopu a druhak - když tu čtu ty případy, kdy si ženská užene dítě s chlapem pomalu na prvním rande, případně na tajnačku atd., tak mi není líto té ženské co s děckem zůstane (a dle mě je to asi skoro jistý) sama, ale toho chlapa. Protože sorry, ale ten nemůže nic - pokud dítě nechce, tak ji na potrat násilím nedovleče, že, kdežto naopak, když chlap dítě chce, chce se postarat a i by byl schopnej se o něj postarat (do vlastní péče) a ženská nechce, tak chlap utře. Jasně, byli u toho oba a pokud to není nějakej vyčůránek s kriminálním životem, feťák atd.tak je i možný že platit bude, ale dle mýho pokud je ženská natolik hloupá, že si užene dítě na druhým sexu, má být aspoň natolik chytrá v tom předvídání a zvládnout to utáhnout i sama.

Jak říkám, byli jsme spolu 2 a půl roku a malá byla plánována, jenže se choval strašně nezodpovědně po tom co se narodila. A usoudila jsem že bude lepší když budu s malou sama než s někým, kdo nemá absolutně zájem o rodinu. Byl opravdu hodně zlej a nezodpovědnej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2512
31.3.17 10:35
@Drambejzka píše:
Jak říkám, byli jsme spolu 2 a půl roku a malá byla plánována, jenže se choval strašně nezodpovědně po tom co se narodila. A usoudila jsem že bude lepší když budu s malou sama než s někým, kdo nemá absolutně zájem o rodinu. Byl opravdu hodně zlej a nezodpovědnej.

V tom případě je to debiI :zed: Uvidíš co na to TO, jestli to s ním trochu pohne… A to bydlí někde na ubytovně nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
31.3.17 10:36
@Nowuka2 píše:

Jeden by fakt brečel. Ten skot neví jak se chránit? Jsou v tom oba. Dvojitá ochrana by byla nejlepší. I ten chlap co napřed dítě chce, třeba ho pak najednou nechce. :zed: A ženské to dítě zbude skoro vždycky, chlap zdrhne a má klid. Pokud se chlap umí o dítě postarat a soudu to dokáže, tak mu ho soud dá i třeba do střídavé péče. To jsou všechno jen kecy. Myslím si, že mnoho chlapů jejich děti vůbec nebaví, dokonce je obtěžují a kolik se jich o děti umí plnohodnotně postarat a omezit kvůli nim své aktivity, těch moc nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:38
@Nowuka2 píše:
V tom případě je to debiI :zed: Uvidíš co na to TO, jestli to s ním trochu pohne… A to bydlí někde na ubytovně nebo co?

Ne, bydlí v baráku svýho šéfa, a ten tam vždycky ubytuje i ostatní chlapy aby nemuseli dojíždět. TO s ním nepohne, když tu byl tak mi řekl že mu šéf nabídl že mi zaplatí to co mi ex dluží, když jsem se ho zeptala proč to tedy tak neudělají tak odpověděl že mu ještě nic nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:43
@Kobliha51 píše:
Jeden by fakt brečel. Ten skot neví jak se chránit? Jsou v tom oba. Dvojitá ochrana by byla nejlepší. I ten chlap co napřed dítě chce, třeba ho pak najednou nechce. :zed: A ženské to dítě zbude skoro vždycky, chlap zdrhne a má klid. Pokud se chlap umí o dítě postarat a soudu to dokáže, tak mu ho soud dá i třeba do střídavé péče. To jsou všechno jen kecy. Myslím si, že mnoho chlapů jejich děti vůbec nebaví, dokonce je obtěžují a kolik se jich o děti umí plnohodnotně postarat a omezit kvůli nim své aktivity, těch moc nebude.

To je právě ono, dítě chtěl a pak už asi ne. Malá je mu si myslím přítěží, sice tvrdí že ji miluje ale skutek utek. Několikrát za ní měl přijet, pak mi volal opilej že nemůže a měl spoustu stupidních výmluv. A svým kamarádům tvrdí že mu ji nechci dávat, proto ji nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 10:57

@Drambejzka A neslo by (nevim, kolik je male let) treba navstivit detskeho psychologa, ktery by eventualne mohl doporucit, aby se otec s malou stykal (alespon zpocatku) za tve pritomnosti atd.? Nebo dat podmet na socialku, aby prozkoumala, ma-li otec vhodne podminky ke styku s ditetem?
Samozrejme vychazim z toho, ze pises pravdu a nemas potrebu se mstit pres dite. Nema ted cenu resit, co se mohlo udelat lepe nebo jinak, kdyz uz tu dite je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aenne
31.3.17 10:58
@Nowuka2 píše:.

Příspěvek upraven 31.03.17 v 11:01

• Citovat
  • Upravit
Aenne
31.3.17 10:59
pro Nowuku:
@Aenne píše:
pokud chlap dite nechce, tak ho nemá splodit…je dospělý, je svéprávny, pravdepodobne není mentálne zaostalý a je lucídny, tak musí vědet. že pŕi pohlavním styku muže splodit díte a proto musí nest za dite odpovednost. Pokud muž dite nechce, tak si musí nasadit prezervativ, anebo absolvovat dočasní, připadne trvalou vasektomii. Docela jednoduché.
  • Citovat
  • Upravit
31.3.17 11:02
@vonajebohyne píše:
@Drambejzka A neslo by (nevim, kolik je male let) treba navstivit detskeho psychologa, ktery by eventualne mohl doporucit, aby se otec s malou stykal (alespon zpocatku) za tve pritomnosti atd.? Nebo dat podmet na socialku, aby prozkoumala, ma-li otec vhodne podminky ke styku s ditetem?
Samozrejme vychazim z toho, ze pises pravdu a nemas potrebu se mstit pres dite. Nema ted cenu resit, co se mohlo udelat lepe nebo jinak, kdyz uz tu dite je.

Malé teď budou 2 roky. U soudu nabídla sociální pracovnice která tam zastupovala malou, že mu napíše rozvrh návštěv tak, aby si na něj malá zase zvykla a on si ji mohl brát. Mě řekla že mi může být jedno kam si ji vezme. Žádnej rozvrh si napsat nenechal, byl tu od soudu 2× a tím to zhaslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.17 12:11

@Drambejzka Tak buď ráda, že o malou nejeví zájem, když je to takovej blb, já bych mu jí určitě nevnucovala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama