Povinnost otce?

17
28.3.17 19:33

povinost otce ?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat. tatinek si bere malou co 14 dnu. Když ma byt mala u otce na vikend, a nakonec zjistim že spala u babičky a ještě mimo bydliště otce, neni otec povinen mi zdělit kde mala bude na noc? Neni mi moc přijemne zjistit, že me ditě bylo s někym jinym, a uplně jinde a ja o tom nevěděla. Jen mě zajima jestli tohle smi či ně :think:. Budu moc rada za odpovědi
děkuji (omouvam se za chyby)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69308
28.3.17 19:34

Smí, není povinen ti nic hlásit ani říkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:36
@K4rink4 píše:
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat. tatinek si bere malou co 14 dnu. Když ma byt mala u otce na vikend, a nakonec zjistim že spala u babičky a ještě mimo bydliště otce, neni otec povinen mi zdělit kde mala bude na noc? Neni mi moc přijemne zjistit, že me ditě bylo s někym jinym, a uplně jinde a ja o tom nevěděla. Jen mě zajima jestli tohle smi či ně :think:. Budu moc rada za odpovědi
děkuji (omouvam se za chyby)

Nevím jestli to je poviné, ale taky by mi to vadilo. A řekla jsi mu to? Že ti nejde o to, že dceru dá k babičce, jen aby ti to vždy oznámil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.3.17 19:36

Tak to nemam moc radost teda :D, když ma byt s malou, ale da ji jinde. ale děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.3.17 19:37
@Borůvka1990 píše:
Nevím jestli to je poviné, ale taky by mi to vadilo. A řekla jsi mu to? Že ti nejde o to, že dceru dá k babičce, jen aby ti to vždy oznámil…

ano řikala, že mi stači jen dat vědět kde bude kdyby se cokoliv stalo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
28.3.17 19:38
@K4rink4 píše:
Tak to nemam moc radost teda :D, když ma byt s malou, ale da ji jinde. ale děkuju

no a ty mu hlásíš, kde jsi a s kým je dítě, když je s tebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:38
@K4rink4 píše:
ano řikala, že mi stači jen dat vědět kde bude kdyby se cokoliv stalo :)

A on nevyhoví? Co ti řekl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
28.3.17 19:41
@K4rink4 píše:
Dobrý den,
děkuji (omouvam se za chyby)

Asi ti to říkat nemusí. On se tě asi taky neptá, kde dítě spí každý den. Ale stát se to mě, tak si to půjdu na sociálku ověřit. Taky by se mi to nelíbilo. A to úplně pomíjím to, že v tu dobu se má upevňovat vztah s otcem a on si někde upevňuje vztah třeba s úplně někým jiným a nebo spíše s chlastem. Když nemá podmínky a chuť pro to, aby se dítěti věnoval, tak ať táhne do pryč. :zed: Proti setkávání se dítěte s babičkou bych nic neměla, pokud bych o tom věděla a pokud to není nějaká ochmelená babka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.3.17 19:42
@Borůvka1990 píše:
A on nevyhoví? Co ti řekl?

no řekl mi mi da vědět, no a ted o vikendu jsem věděla že bude s babičkou, ale zase bud budou spat v praze nebo mimo prahu, no opět mi nedal vědět tak jsem nahaněla babičku kde mala teda bude. mě jde jen o princip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.3.17 19:42

Není povinen ti to hlásit. Zkus si s ním promluvit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
28.3.17 19:43
@K4rink4 píše:
no řekl mi mi da vědět, no a ted o vikendu jsem věděla že bude s babičkou, ale zase bud budou spat v praze nebo mimo prahu, no opět mi nedal vědět tak jsem nahaněla babičku kde mala teda bude. mě jde jen o princip :)

Asi taky záleží na tom, jestli máte společnou péči a nebo je dítě svěřeno do péče tobě. Jak to máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
28.3.17 19:44
@terinka4444 píše:
no a ty mu hlásíš, kde jsi a s kým je dítě, když je s tebou?

nejde o to něco hlasit každy krok, jde o to, že ma mit ditě u sebe, a misto toho zjistim že byla jinde a ne s otcem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4194

Jeho povinnost to není

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
@Kobliha51 píše:
Asi taky záleží na tom, jestli máte společnou péči a nebo je dítě svěřeno do péče tobě. Jak to máte?

mala je v me peči :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57483
28.3.17 19:45
@K4rink4 píše:
Tak to nemam moc radost teda :D, když ma byt s malou, ale da ji jinde. ale děkuju

ty mu oznamunes, kdyz je mala s tvymi rodici nebo spite jinde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama