Reklama

Nic mi nedělá radost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 21:00
Nic mi nedělá radost

Jdu se vypsat. Jsem sama s dcerou, ubíjí mě samota, po RD se mi nepodařilo sehnat dobrou práci, bydlení, jaké bych si představovala… Všechno mi přijde na ho…, nic mi nedělá radost.
Radu nečekám, mně ani snad rady není :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Faye67
Povídálka 31 příspěvků 23.07.18 21:03

Moje zivotni okolnosti jsou jine, ale citim se stejne. Dokonce bych rekla, ze uvazuju nad sebevrazdou a to uz docela dlouho. Radu nemam.

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 23.07.18 21:03

Měla by ses obrátit na obvodního lékaře :kytka:

Detsa
Echt Kelišová 9942 příspěvků 23.07.18 21:07
@Anonymní píše:
Jdu se vypsat. Jsem sama s dcerou, ubíjí mě samota, po RD se mi nepodařilo sehnat dobrou práci, bydlení, jaké bych si představovala… Všechno mi přijde na ho…, nic mi nedělá radost.
Radu nečekám, mně ani snad rady není :,(
:hug: :hug: nesmís to vzdávat. Po špatných dnech vždycky přijdou ty dobrý. Co by ti udělalo radost? :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.18 21:10

@Faye67 Tak takhle špatně na tom zatím nejsem. Chodíš s tím někam? Děti máš?
@Detsa Radost by mi udělalo, kdybych našla smysluplnou práci, nebo normálního chlapa :)
 Zakl.

z92
Kecalka 138 příspěvků 23.07.18 21:17

Nedívej se na svět skepticky a začni se radovat z „maličkostí“ např. že jste s dcerou zdravé, to je to nejhodnotnější, co člověk může mít a další věci? Život přeci nekončí, práci můžeš sehnat jinou, lepší, bydlení stejně tak. Já jsem teď taky sama s dcerou dokonce jsme se musely vrátit k rodičům, neb bychom jinak nebyly schopny vyžít a leč to není procházka růžovou zahradou, tak se dívám na budoucnost pozitivně, těším se na to nové co nás dvě čeká, vždyť život můžeš mít jaký jen chceš a je krásné ho žít s dítětem po boku :srdce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 3849 příspěvků 23.07.18 21:20

No, tak jsi na dně. Má to ale výhodu - o moc horší to být nemůže. Takže tě s velkou pravděpodobností čekají jen dobré věci, ne? ;) A chlapů je všude spousta. A i těch hodných, solidních ;)

plenkovedorty
Kecalka 225 příspěvků 23.07.18 21:21
@Faye67 píše:
Moje zivotni okolnosti jsou jine, ale citim se stejne. Dokonce bych rekla, ze uvazuju nad sebevrazdou a to uz docela dlouho. Radu nemam.

Proc te zivot az tak netesi, ze takto uvazujes? Mas rodinu, deti? Kolik ti je?

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 23.07.18 21:27

Moje rada je,co vysílalas ,to se ti vrací. Začni myslet pozitivně a vše se v lepší obrátí. ;)

Dojcanis
Závislačka 3655 příspěvků 23.07.18 21:27

@Faye67 8o 8o no ,snad ne …

Detsa
Echt Kelišová 9942 příspěvků 23.07.18 21:30
@Anonymní píše:
@Faye67 Tak takhle špatně na tom zatím nejsem. Chodíš s tím někam? Děti máš?
@Detsa Radost by mi udělalo, kdybych našla smysluplnou práci, nebo normálního chlapa :)
Zakl.

@Faye67 :hug: na to ani nemysli :cert:. To je vzdát se bez boje.

A myslíš, že práci nebo normálního hodného muže nikdy nedosáhneš ? :kytka: Kdo ti v tom vlastně hlavně brání, co myslíš ? Já myslím, že toho totiž dosáhneš :andel:.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 23.07.18 21:38

A co hledáš za práci?

Tesssa23
Kecalka 108 příspěvků 23.07.18 21:46

Nikdy neni nic cerne jak se zda.Nikdy nic nevzdavejte,hlavne zivot ne.
Zakladatelka ma dceru,to je to nejvetsi stesti,ted jste na vsechno dve.Mozna ti to ted neprijde,ale bude urcite lip.
Faye67: nevim proc se trapis ty,neznam podrobnosti,ale vsechno se muze kdykoli zmenit,mas moznosti jak to resit,tak se neuporej jen k te jedne a sakra bojuj.
Vite kolik lidi je nemocnych a nemuzou nic delat a nic nevzdavaji,bo­jujou,ale vy mate na vyber.

Enmamma
Závislačka 2783 příspěvků 23.07.18 21:50
@Tesssa23 píše:
Nikdy neni nic cerne jak se zda.Nikdy nic nevzdavejte,hlavne zivot ne.
Zakladatelka ma dceru,to je to nejvetsi stesti,ted jste na vsechno dve.Mozna ti to ted neprijde,ale bude urcite lip.
Faye67: nevim proc se trapis ty,neznam podrobnosti,ale vsechno se muze kdykoli zmenit,mas moznosti jak to resit,tak se neuporej jen k te jedne a sakra bojuj.
Vite kolik lidi je nemocnych a nemuzou nic delat a nic nevzdavaji,bo­jujou,ale vy mate na vyber.

Takto ale člověk s depresí nefunguje. Depresi vůlí neovlivníš, je to nemoc a chce to medikaci.

aalokina
Zasloužilá kecalka 616 příspěvků 23.07.18 21:51
@Faye67 píše:
Moje zivotni okolnosti jsou jine, ale citim se stejne. Dokonce bych rekla, ze uvazuju nad sebevrazdou a to uz docela dlouho. Radu nemam.

Ahoj,
jsem na tom stejně. Nejsem schopna se smířit s odchodem maminky, o kterou jsem se starala. Byla nemocná. Přežívám ze dne na den.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama