Nitroděložní tělísko Mirena

31
25.5.20 21:31

Nitroděložní tělísko Mirena

Ahoj všem,
prosím, má některá z vás zkušenost s tělískem Mirena? Zhoršila se vám pleť? Já mám od puberty docela problém s pletí a výrazně se mi to zlepšilo až v těhotenství, po půl roce od porodu mi doktorka předepsala běžnou antikoncepci a pleť jsem měla opět strašnou. Jen jsem prášky vysadila, tak hned druhý den jsem měla obličej zase jako dětskou prdelku. Jsem objednaná na zavedení Mireny a trochu se bojím, že zase budu řešit problém s akné, tak mě zajímají zkušenosti. Moc děkuji za příspěvky :) a dejte i vědět jestli jste po zavedení přibraly nějaká ty kila ať se na to taky připravím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
42934
25.5.20 21:51

Zadne zmeny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
25.5.20 22:12

Pleť nevím, s tím problémy nemám. Ale s mirenou jsem mela cysty na vaječníkách. Nakonec šla ven. Mám obyčejné tělísko nehormonální a spokojenost. Ale každému sedne něco jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
25.5.20 22:31

Mám už třetí Mirenu a bez problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15492
25.5.20 22:35

@SasaVojta deset měsíců krvácení, vypadane vlasy, pleť příšerná, deprese… Pokorně jsem zpět u ha Yaz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
25.5.20 22:40

Cysty a dalsi pridruzene problemy, nekolik laparek.Uz nikdy vic Mirenu, ani jine telisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
26.5.20 00:09

Nonstop půlroční krvácení, výkyvy nálad, resp. totální nezájem o cokoliv… Šlo to po půl roce ven. Ale tase jak nešlo souložit, tak ideální antikoncepce… :palec:
Mirenu uz nikdy víc!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
26.5.20 07:41

Tak to je perfektní, já se tady bojím, ze budu mít špatnou pleť a krvácení mě teda ani nenapadlo… každý to snáší jinak, ale obávám se, ze já jsem zrovna ten typ, který bude mít neustále nálady a budu rok krvacet. Hormonální telisko jsem zvolila hlavně kvůli tomu, ze nebudu mít MS :( moc vám dekuju za zkušenosti, ještě si to teda hooodne dobre rozmyslim jestli precejen není lepší běžná antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
27.7.20 12:34

Mirenu mám teď 3 měsíc od zavedení, první menstruace byla 17 dnů, střídali se dny, krvácení a špinění. Druhá trvala 10 dní, třetí 7, z toho jsem tři dny krvácela, pak jen špinění. Chuť na sex se mi vrátila v plné síle y před tím jsem brala prášky harmonet. Navíc doktor říkal, že pokud do roka od zavedení budu mít nějaké problémy s tělískem, tak ho odstraní a vrátí mi 4000Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
27.7.20 12:40

@AdelaidJ Já si ho tedy nakonec nechala dát a až teď, po 2 měsících, ustupuje krvácení a špinění, do teď to bylo denně. Nakonec moje obavy, že budu mít zhoršenou pleť se nenaplnily. Ale to špinění je dost nekomfortní, ale jak to čtu, tak je to normální a musím to prostě vydržet. A to teda čumím, že Váš doktor Vám nabídl vrácení části peněz, moje doktorka mi narovinu řekla, že když se tělísko nechytí, tak holt přijdu o 6000 Kč :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1862
17.8.20 09:15

Mohu poprosit o radu? Mam 3 tydny zavedené telisko. Vzdy jsem cítila vlasky. Pred 5-ti dny jsem dostala mesicky, ktere jsou silene bolestivé a pomalu 3× denne byla na velke… uz 2dny je nemuzu najit… mohlo by vypadnout???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6138
17.8.20 09:51
@Bronny píše:
Mohu poprosit o radu? Mam 3 tydny zavedené telisko. Vzdy jsem cítila vlasky. Pred 5-ti dny jsem dostala mesicky, ktere jsou silene bolestivé a pomalu 3× denne byla na velke… uz 2dny je nemuzu najit… mohlo by vypadnout???

Mohla, taky se mohla nějak blbě posunout. Zajdi ke gynekologovi, ať polohu zkontroluje ultrazvukem. Stejně se musí dělat kontrolní ultrazvuk po několika týdnech od zavedení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3626
18.9.20 11:39

Prodam telisko Mirena, omylem jsem si ho koupila o rok driv nez musim na vymenu :/ vc. uctenky, nejlepe Brno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4280
18.9.20 11:44
@Ewule0712 píše:
Prodam telisko Mirena, omylem jsem si ho koupila o rok driv nez musim na vymenu :/ vc. uctenky, nejlepe Brno

Nemáš učet z lékarny? Třeba ti ho vezmou zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4328
18.9.20 11:51

To se kupuje? A smí jen tak kdokoliv prodávat? Já jsem se prostě domluvila s doktorkou, že ho chci, ona mě objednala na nějaký termín a dala mi ho. Platila jsem to jí. Stejně tak před x lety, když jsem měla jiné telisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama