Noční pocení, hormony?

Anonymní
29.3.21 09:39

Noční pocení, hormony?

Hezky den, mám takový problém 8o už delší dobu cca 2 roky mám noční pocení, není to každodenní, je to tak 3 krát do týdne. Poslední dobou jsem prošla spousty vyšetření kvůli podezření na Rs od lumbalky po všelijaké Mr a tak, takže si myslím že jsem zdravá, ale napadlo mě, že beru antikoncepci v kuse bez přestávky. Mám Ms tak dvakrát třikrát do roka, tak jestli nemůžu mít nějak rozházené hormony? :? Psychicky na tom také nejsem nejlíp :lol: Zajímalo by mě jestli to s tím může nějak souviset? Máte to někdo taky tak? AD zatím neberu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3815
29.3.21 09:52

Kolik je ti let? Můžeš sdělit důvod, proč bereš HA v kuse a MS máš 2-3× do roka? Jinak si dost myslím, že to určitě může být tím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.21 09:58
@Kolarkaa píše:
Kolik je ti let? Můžeš sdělit důvod, proč bereš HA v kuse a MS máš 2-3× do roka? Jinak si dost myslím, že to určitě může být tím

Je mi 28 a důvod je takový že mi to vyhovuje :) mám to schválené i od gynekologa :think: ale poslední dobou nevím…

• Citovat
  • Nahlásit
708
29.3.21 10:49

S tím vynecháváním menstruace bych přestala. A troufám si říct, že je tvé noční pocení 100% způsobené antikoncepcí. Hormony hodně ovlivňují pocení, což antina je plná těhle srágor s prominutím. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
882
29.3.21 11:26

Viděla bych to na hormony. Tyhle stavy mám teď v přechodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
29.3.21 11:35

Zřejmě hormony. Psychicky jsem po HA po letech byla na odstřel. Teď ji dva + roky neberu a mám klid. Za mě už nikdy. A s tím, že máš ms párkrát do roka děláš blbost 8o a divím se, že doktor ti to schválil :pocitac: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
29.3.21 17:00
@Danielss píše:
Zřejmě hormony. Psychicky jsem po HA po letech byla na odstřel. Teď ji dva + roky neberu a mám klid. Za mě už nikdy. A s tím, že máš ms párkrát do roka děláš blbost 8o a divím se, že doktor ti to schválil :pocitac: :think:

A proc by nemohl? Kdyz beru HA, tak stejne zadnou menstruaci nema.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
29.3.21 17:01

@Wani nemá??? Odkdy? Ono mít každý měsíc pauzu není psáno jen tak z legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5766
29.3.21 19:01
@Danielss píše:
@Wani nemá??? Odkdy? Ono mít každý měsíc pauzu není psáno jen tak z legrace.

Ne, zena, ktera bere HA fakt nema menstruaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
29.3.21 19:18

@Wani :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Aha, hmmm, to je pro mě novinka. Asi bych měla zajít ke své gynekologze a zeptat se jak to, že jsem pro brání HA měla každý měsíc menstruaci.

Je mi jasné, že menstruace v pravém slova smyslu to není, ale… Cpat se ha bez pauzy a po mých zkušenostech s ha je dost zahrávání si se zdravím.

Já ji brala 8 let, poctivě, každý měsíc pauza. Musela jsem vysadit tlak, nálada v háji, s. x nula, křečové žíly.

Po víc jak 2 letech jsem tu samou nasadila, protože žádná změna ve zdravotní dokumentaci nenastala, s končila jsem na kapackach v nemocnici. Tak že za mě určitě už nikdy :srdce: Ale je to každého věc, smaozrejme. Já osobně si zdraví huntovat už nehodlám, mám jen jedno a jeden život :D :srdce: Ochrana není jen ha a není to jen záležitost žen…

Od vysazení mám klid. Chuť na s. x, jsem zase v pohodě, žádné výkyvy nálad, hic v noci, křečové žíly už se nedělají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat