Křupání kloubů bez bolesti

Anonymní
28.3.21 21:05

křupání kloubů bez bolesti

Zdravím všechny. Je mi 14 let a při nějakých pohybech mi křupou klouby (kolena, ramena, trochu i kyčle). Pravidelně se hýbu a cvičím. Např. při chůzi mi nic nekřupe, při běžných činnostech jen občas, ale třeba při cvičení ano. Nic mě ale nebolí, ani nemám žádné otoky..nevíte co s tím? A je to normální? Nebo to může být jen růstem? Děkuji:))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.3.21 21:06

A nevíte jak se toho zbavit? I přesto, že to nebolí, nechci mít takové křupání navždy. Takže budu ráda za všechny typy:))

• Citovat
  • Nahlásit
15036
28.3.21 22:24

Mně snad krupe samovolně úplně všechno, i kotníky za chůze. Nejsem stará, jsem krupava. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
436
29.3.21 00:50

Když jsem ve čtrnácti skákala při tělocviku, tak si mě spolužáci chodili poslouchat, jak mi křupou klouby. Bylo to fakt extrémní :-). Vyrostla jsem z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14959
29.3.21 07:13

Zkus se domluvit s rodiči, aby ti koupili kolagen, třeba Colafit. Docela to zabírá, také ho dceři kupuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
29.3.21 16:07

Taky jsem křupavá :lol: - po mámě, ta křupe celou dobu, co ji znám. Kromě toho, že to blbě zní, jsme s tím nikdy žádný jiný problém neměly. Mně to trochu ovlivňuje pitný režim, když málo piju, tak mi přijde, že křupu víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat