Nový vysavač do domu a do bytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Murka
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 20.07.19 20:21
Nový vysavač do domu a do bytu

Ahoj, potřebuju poradit nebo spíš dostat tipy na vysavače. Raději něco, co máte vyzkoušené.
1. VYSAVAČ DO RODINNÉHO DOMU
Dům je s patrem, na podlaze pvc a dlažba. V domě žije pes, morče, šneci a rybičky, běžně dva dospělí a dvě děti (většinou 2-4 lidé navic jako hosté). Venku tři psi. Tedy všudypřítomné chlupy ze zvířat, drobky od dětí, kamínky a smetí z venku atd. Vysavač by neměl být moc těžký (potřeba nosit z a do patra), měl by mít hlavici na hladké plochy a trochu výkon. Musí zvládnout denní provoz.
2. VYSAVAČ DO BYTU PRO STARŠÍ ŽENU
Byt 2+1, na podlaze pvc, dlažba a pár kusových koberců. V bytě žije i pes, jinak pohyb lidí minimální. Vysavač by měl být lehký, snadno ovladatelný, to je důležité. Spíš tichý.
V obou případech platí, že nechci robotický vysavač ani kombinovaný s vodou či párou. Ostatní věci (sáčkový- bezsáčkový, tyčový-klasický atd.) ještě uvážím. Děkuji.

Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 20.07.19 20:34

Koupila jsem si tyčový bosch readyy za 2500 a je to taková pecka, že furt luxuju :dance: má to 2.5 kila, je to rychlovka, stačí mi výkon 1 a má to i 2. Tichý to celkem je a taky to nevirí prach.

Příspěvek upraven 20.07.19 v 20:36

Baruunečka
Kecalka 176 příspěvků 20.07.19 20:34

Mám tenhle v domě. Jedno dítě, kocour a dva dospělí. A zvládá to úžasne. Jsem s ním opravdu hodne spokojená :blush:. A není nijak zvlášť těžký, vysavam i schody a patro…https://vysavace.heureka.cz/electrolux-euo9animal/

Murka
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 20.07.19 20:53

@Bubla Bůčková @Baruunečka
Oba vypadají dobře, píšu si do seznamu.

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7922 příspěvků 20.07.19 21:09

Ježíš teď to stojí 3500 8o no to jsem teda ušetřila 8)

Váš příspěvek
Reklama