NUK 2016

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RomanaGG
Povídálka 42 příspěvků 11.12.16 19:20
NUK 2016

Zdravím, máte tu prosím někdo zkušenosti s výrobky NUK? Mám na mysli konkrétně láhve, dudlíky apod. Četla jsem nějaké recenze, ale vesměs to je vše cca 5-6let staré. Dekuji

Reakce:
smudlinky
Závislačka 2613 příspěvků 336 inzerátů 11.12.16 19:35

Nemám s nimi problém( lahve+ savičky), měla jsme před 6 lety a koupila jsem i letos a vše ok.

Saffiraa
Závislačka 3883 příspěvků 8 inzerátů 11.12.16 19:54

Ahoj, používáme dudlíky i lahvičky a vše funguje bezvadně. :mavam:

kryha
Kecalka 136 příspěvků 11.12.16 20:06

Měli jsme dudliky a lahvičku využíváme pořád. Jsme spokojeni.

RomanaGG
Povídálka 42 příspěvků 11.12.16 20:25

Super,, dekuji moc!!! ;) Strašně se mi líbila tato sada… tak jsem prave chtela vědět co a jak :) mají v Tescu za 239,– :)

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >