Nutrilon 1 a zácpa?

4.3.21 07:38

Nutrilon 1 a zácpa?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda jste někdo neřešil podobný problém. Už 3 týdny je naše malá plně na Nutrilonu 1. Problém jí dělá jít na velkou. Masírujeme bříško, bez výsledku. Chodí, tak za 3 dny, s tím ze večery před kolem 20-21 hrozně brečí, jde vidět, že se snaží, ale nic z toho. V úterý jsem byla u doktorky s tím, že jsem chtěla poradit jiné UM, protože to se nedá. Sice řekla, že 3 dny je moc, ale že měnit nemám. Jen davat heřmánkový čaj. Ten dávám, ale stejně nic. Byla v sobotu večer, pak v úterý večer a zas nic. Včera nám zase řvala hodinu s přestávkami, šla jsem si s ní lehnout, aby to alespoň zaspala. Už jsem z toho zoufalá. Řešila jste některá podobný problem a co vám pomohlo? Moc dekuji :)
Jo a dáváme espumisan a biogaiu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1634
4.3.21 07:53

Asi bych změnila mléko, a heřmánkový čaj nevím jestli pomůže, dej ji fenyklový. Myslím že tady už dáváš dost na prdíky, víc udělat asi nemůžeš. Jedině vyskoušet baby calm, ale ten se mi neosvědčil malé to nepomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
4.3.21 07:59

Pokud je tvoje malá na tom obyčejném (modrém) Nutrilonu, tak ho zkus změnit za Profuturu. U nás to rozhodně pomohlo a tyhle příšerné problémy ustoupily. Bůhví proč, ty původní nutrilony mi dítě prostě zacpávaly.
Jinak než heřmánkový, bych dávala radši fenyklový čaj, ale ono to stejně moc nepomůže.
Pozor na espumisan, taky může zacpávat. Takže bych ho vysadila, dokud malá nezačne kadit normálně a když tak zkus něco jiného - baby calm a podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
4.3.21 08:03

Já jsem měla to samé. Měsíc na Nutrilonu a peklo. Tak jsem přešla na jiné UM než abych do dítěte zbytečně cpala další blbosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2557
4.3.21 08:03

@MartinkaD25 taky jsem pro, abys změnila za Profuturu. :) u nás u první pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.21 08:38

Dekuji za rady. Já dávala fenyklový caj, ale ten řekla doktorka, že je spis na prdy, což s tím problem nemá. :D
A tu profuturu mají asi jen velké baleni, že. Mrknu na to :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1329
4.3.21 09:01

@MartinkaD25 Bohužel no… tam žádné zkušební balení není. Ale ono u tak malých dětí to stejně ani nejde. Doporučují, aby dítě jedlo to mléko alespoň týden, nejlépe dva. Tak dlouho trvá, než mu sedne.
Každopádně osobně jsem už po dvou dnech poznala, že je to podstatně lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat