Nuvaring a hygiena

xxxDenisaxxx
18.2.10 08:51

Nuvaring a hygiena

Mam jeste dotaz k nuvaringu - jak je to s hygienou? Normalne se muzu myt tam dole a nehrozi vypadnuti nebo tak neco? Porad si rikam, jestli by mi to tam cele ty tri tydny nevadilo… Ale jinak se mi to jako HA zda idealni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

844
18.2.10 09:00

Já jsem Nuvaring používala a je to super. Vůbec se nemusíš bát, že by ti vypadl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
18.2.10 09:19

Taky jsem ho používala cca 6 měsíců a byl naprosto super = zavedení bylo jednoduché, necítila jsem ho ani při styku, menstruaci jsem měla asi 2 dny a celkem slabou. :dance: Až na to, že jsem měla hrozné migrény, ale s tím já mám problémy při antikoncepci. Prý to normálně u Nuvaringu není obvyklé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
18.2.10 09:23

POužívala jsem dva roky a nic jinýho bych nechtěla. Nevypadává a ani ho necítíš že tam něco máš.
Jednou mi vypadl při sexu, ale v poho…Za mě můžu jen doporučit.

Bodo - taky jsem měla migrény, v létě hrozný..tak uvidím co to udělá teď, když už ho nemám. Buď to bylo tím a nebo je jinej problém…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
18.2.10 17:44

MisoN, u mně to opravdu bylo tím, protože po vysazení to přestalo. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8976
31.3.13 12:10

Normálně se s krouzkem dole myji, nikdy nevypadl, nemam s tim problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
31.3.13 12:15

Hygiena je naprosto stejna. ja ho mela pres rok a spokojenost velika. ted jsem teda na injekci, protoze jsem nekdy krouzek citila, jako spatne nandanej tampon. ale to brzo preslo. spis mi zezacatku vadil pri sexu. byl nekdy citit a byvalej se smal, aby nahodou nekdy nevyjel okrouzkovanej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tereza445
7.4.13 12:12

Stačilo jen vyndat kroužek "užít si " a kroužek zase vpravit. :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama