Nuvita elektronická odsávačka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oleandr5
Nováček 5 příspěvků 24.09.14 08:40
Nuvita elektronická odsávačka

Diskuzí na elektronické odsávačky je tu hodně, ale má někdo konkrétní zkušenost s elektronickou odsávačkou NUVITA 1285? Děkuji za odpovědi :)

Nejnovější recenze z kategorie Péče o prsa

Reakce:
Thesis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 09:31

Měla jsem jí a je skvělá!

oleandr5
Nováček 5 příspěvků 24.09.14 09:39

Děkuji za info, přijde mi cenově dostupná, vyjde levněji než jiné značky v bazárku :lol:

Thesis
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.14 09:43

@oleandr5 Mě vyšla tenkrát na 1500 i s poštou. Můžete si nastavit intenzitu stimulace i sání. Za mě doporučuju ;)

oleandr5
Nováček 5 příspěvků 24.09.14 09:58

Moc děkuji, jsem ráda že byl někdo spokojen :potlesk:

Olis007
Závislačka 3007 příspěvků 16.04.16 09:59

Nevím zda my bude odpovězeno ale koupila sem odvačku nuvita od jedne pani elektronickou, a ma otazka zní mužu jí dat umyt do myčky nadobí???jasny krom elektroniky ro víím :D jelikož je to děěs co my poslala :,( děkuji za odpoveď

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >