O 11 dní dříve menzes

8
4.5.20 05:10

O 11 dní dříve menzes

Zdravím. Potřebovala bych radu dostala jsem to o 11 dní dříve a neberu antikoncepci už asi přát půl roku a menzes poslední dobou je nepravidelny
a s přítelem si dáváme pozor. Prášky neberu proto že mi po nich není dobře. Děkuji za radu :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8
4.5.20 05:32
@maboha1 píše:
Zdravím. Potřebovala bych radu dostala jsem to o 11 dní dříve a neberu antikoncepci už asi uz půl roku a menzes poslední dobou je nepravidelny
a s přítelem si dáváme pozor. Včéra jsme spolu měli pohl. St. Prášky neberu proto že mi po nich není dobře. Děkuji za radu :(
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.5.20 06:41

Cauky. A predtim i kdyz nepravidelne je jake rozpeti mezi jednotlivymi ms? Ted bych to neřešila, počkej, kdy bude dalsi ms pokud opet driv nez 25dni poradila bych se s doktorem. Jinak menzes upravuje kontryhelovy caj. Mohlo to ted byt vyjimecny, stres, nachlazeni, prochladnuti,… Cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
4.5.20 06:41
@maboha1 píše:
Zdravím. Potřebovala bych radu dostala jsem to o 11 dní dříve a neberu antikoncepci už asi přát půl roku a menzes poslední dobou je nepravidelny
a s přítelem si dáváme pozor. Prášky neberu proto že mi po nich není dobře. Děkuji za radu :(

A u doktora jsi nebyla proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 06:53
@Desgreze
@Desgreze píše:
Cauky. A predtim i kdyz nepravidelne je jake rozpeti mezi jednotlivymi ms? Ted bych to neřešila, počkej, kdy bude dalsi ms pokud opet driv nez 25dni poradila bych se s doktorem. Jinak menzes upravuje kontryhelovy caj. Mohlo to ted byt vyjimecny, stres, nachlazeni, prochladnuti,… Cokoliv

Děkuji za radu tak kolem 25 dnů plus minus den. Dnes mu chci znovu volat ohledně prohlídce a kvůli viru tam zatím nebyl děkuji koupi čaj. Stres jsem měla v polovině mesice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 06:54
@Russet píše:
A u doktora jsi nebyla proč?

Zatím tam nebyl kvůli virusu má uzavřenou ordinaci a momentalne jsem v práci až do večera abych vyhledala jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 06:55
@Desgreze píše:

Nemůže to být tedy tehu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
4.5.20 07:06
@maboha1 píše:
Zatím tam nebyl kvůli virusu má uzavřenou ordinaci a momentalne jsem v práci až do večera abych vyhledala jiného

U nás doktoři normálně ordinují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 07:08
@Russet píše:
U nás doktoři normálně ordinují.

Tak to se máte u nás jiný doktor vás k sobě ani nepustí! Zkusím mu zavolat a jsem zvědavá co mi na to rekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
4.5.20 07:12
@maboha1 píše:
Tak to se máte u nás jiný doktor vás k sobě ani nepustí! Zkusím mu zavolat a jsem zvědavá co mi na to rekne

Zubaři, dětská, praktická, gynda - všichni ordinují. Byla jsem na prevenci a nebyl ve skafandru. Zubařka synovi prevenci udělala taky a ještě volali, by přišel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 08:02
@Russet píše:
Zubaři, dětská, praktická, gynda - všichni ordinují. Byla jsem na prevenci a nebyl ve skafandru. Zubařka synovi prevenci udělala taky a ještě volali, by přišel.

Tak jsem tam volala a mám přijít až 28.5 a prý zaclu až dneska ordinovat. A prý je to asi ovulace tak tomu fakt nerozumím :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
4.5.20 08:59

Hele uvidis, nestresovala bych se tim. Nekdy muze byt jen hormonalni disbalance nebo naopak vynechat nebo jatky. Ta dalsi menzes bude urco ok. Těhotenský test si udelej, ale myslim, ze je to blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
4.5.20 10:07
@Desgreze píše:
Hele uvidis, nestresovala bych se tim. Nekdy muze byt jen hormonalni disbalance nebo naopak vynechat nebo jatky. Ta dalsi menzes bude urco ok. Těhotenský test si udelej, ale myslim, ze je to blbost.

Děkuji a zajímalo by me jestli za těch necelych 2 týdnech dostanu normálně svou menstruaci nebo tohle je mimo ni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 18:21

Reee

Ahoj holky

Mám dotaz, poslední sex byl poslední den moji menstruace, teď v polovině cyklu 12 dni po m/s jsem začla ráno trochu špinit Tlak v podbrisku, únava, a celkové nával, odpoledne krvácet celkem dost asi hodinu. Pak vše ustalo. Menstruaci mám pravidelnou. Test sem si dělala dnes a vypadá negativně.

• Citovat
  • Nahlásit
146
24.5.20 21:00
@Anonymní píše:
Ahoj holkyMám dotaz, poslední sex byl poslední den moji menstruace, teď v polovině cyklu 12 dni po m/s jsem začla ráno trochu špinit Tlak v podbrisku, únava, a celkové nával, odpoledne krvácet celkem dost asi hodinu. Pak vše ustalo. Menstruaci mám pravidelnou. Test sem si dělala dnes a vypadá negativně.

A beres nejakou antikoncepci nebo jste se nechranili?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat