Občanský průkaz nevyzvednut

Anonymní
31.8.21 21:54

Občanský průkaz nevyzvednut

Dobrý večer, v březnu jsem si měla vyzvednout občanský průkaz ale bohužel jsem dostala covid a nějak jsem na něj zapomněla 🙊 🙊hrozí mi nějaká pokuta?
Děkuji a nechte si komentáře typu jak jsem mohla zapomenout. Hold se to stává.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25381
31.8.21 22:00

:roll: takže půl roku žiješ s propadlým OP? divné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
31.8.21 22:01
@Anonymní píše:
Dobrý večer, v březnu jsem si měla vyzvednout občanský průkaz ale bohužel jsem dostala covid a nějak jsem na něj zapomněla 🙊 🙊hrozí mi nějaká pokuta?
Děkuji a nechte si komentáře typu jak jsem mohla zapomenout. Hold se to stává.

Neplatí se vyřízení průkazu dopředu? Maximálně tě pokárají, že půl roku chodíš po světě bez OP.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32494
31.8.21 22:02
@Anonymní píše:
Děkuji a nechte si komentáře typu jak jsem mohla zapomenout. Hold se to stává.

Zitra si tam zajdi a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78177
31.8.21 22:02
@stinga píše: :roll: takže půl roku žiješ s propadlým OP? divné

Co je na tom divného, už ani netuším, kdy jsem ho naposled potřebovala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32494
31.8.21 22:03
@j.a.n.i1 píše:
Co je na tom divného, už ani netuším, kdy jsem ho naposled potřebovala :think:

Ja si na nej vyzvedavam leky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
31.8.21 22:04
@j.a.n.i1 píše:
Co je na tom divného, už ani netuším, kdy jsem ho naposled potřebovala :think:

Já jsem ho předkládala po příjezdu na ubytování. Tento měsíc. Mít v pořádku občanku je základní věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78177
31.8.21 22:05

@vokishka Já na QR kod… když tak přemýšlím, tak naposled jsem ho potřebovala u notářky, když se řešilo dodatečné dědictví, to bylo cca před rokem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2086
31.8.21 22:07
@Russet píše:
Já jsem ho předkládala po příjezdu na ubytování. Tento měsíc. Mít v pořádku občanku je základní věc.

No vidíš a já jednou zjistila, že mam už tři měsíce propadlou občanku až u voleb, když to kontrolovala komise - a žiju :nevim: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1341
31.8.21 22:07
@stinga píše: :roll: takže půl roku žiješ s propadlým OP? divné

Marně přemýšlím, kdy jsem naposledy potřebovala občanku :lol:. Takže mně to zas tak divný nepřipadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
31.8.21 22:08
@Nickjmeno píše:
No vidíš a já jednou zjistila, že mam už tři měsíce propadlou občanku až u voleb, když to kontrolovala komise - a žiju :nevim: :lol:

Tak takové věci jako mít v pořádku osobní doklady jsou pro mě samozřejmost. Žít se bez toho dá. Takový bezdomovec ji většinou nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2086
31.8.21 22:10
@Russet píše:
Tak takové věci jako mít v pořádku osobní doklady jsou pro mě samozřejmost. Žít se bez toho dá. Takový bezdomovec ji většinou nemá.

Tak bezdomovec fakt nejsem :lol: jen jsem si do kalendáře nedala, že už je to tolik let co už ji mam, prostě se stane :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78177
31.8.21 22:12
@Russet píše:
Tak takové věci jako mít v pořádku osobní doklady jsou pro mě samozřejmost. Žít se bez toho dá. Takový bezdomovec ji většinou nemá.

Pro tebe je to možná samozřejmost, nicméně existuje spousta jinak zcela normálních pracujících lidí, kteří prostě konec platnosti zazdí. A ne opravdu to nejsou žádné pochybné existence, či bezdomovci, jak tu naznačuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
31.8.21 22:12
@Nickjmeno píše:
Tak bezdomovec fakt nejsem :lol: jen jsem si do kalendáře nedala, že už je to tolik let co už ji mam, prostě se stane :nevim:

Občanku mám mezi ostatními doklady a mám přehled, co mi bude končit. Nikdy nevíš, kdy ji budeš potřebovat. Takže mít to v pořádku je nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34473
31.8.21 22:14
@j.a.n.i1 píše:
Pro tebe je to možná samozřejmost, nicméně existuje spousta jinak zcela normálních pracujících lidí, kteří prostě konec platnosti zazdí. A ne opravdu to nejsou žádné pochybné existence, či bezdomovci, jak tu naznačuješ.

Já pracuju taky a nikdy jsem neprošvihla konec platnosti ničeho. Nenaznačuju nic. Jen jsem reagovala na větu, neměla jsem v pořádku doklady a žiju. Uvedla jsem jen příklad toho, kdo bez občanky taky žije. Ale bohužel mu nevlastnění občanky život i komplikuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat