Občasná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
188
18.11.19 15:18

Občasná menstruace

Vzhledem k tomu jak tu často čtu o opožděné menstruaci, tak mě napadlo sem přispat svůj problém. Poslední asi 3 měsíce mám spíš opačný problém. Vždycky jsem měla menstruaci pravidelnou. Zničeho nic začla být nepravidelná. Mívám ji týden + -. Teď ji mívám dva týdny zhruba, pak týden nic a pak zase. Vždycky mě zaskočí nečekaně, protože s ní nepočítám. Už se mi i stalo, že jsem ji měla 3 dny, slabou, a pak zas nic. Prostě je to celé rozlítané. Nevíte čím by to mohlo být? Na gyndu nechci, protože něco podobného se mi stalo před rokem a pan doktor mi předepsal nějaké hormony a brala jsem to půl roku. Ale osobně si myslím, že se to děje z nějakého pádného důvodu a cpát uměle hormony do těla se mi nechce (neberu ani antikoncepci).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4230
18.11.19 15:29

@Shak kolik je Vám let?.. Může jít o hormonální ne rovnováhu, ale stejně tak i o mnohem vážnější zdravotní problémy.. Ke gynekologovi ostatně jako i k jinému lékaři, kterému nevěřím bych nechodila. Zkuste k němu zajít, uvidíte co Vám řekne, máte nárok I na další názor - můžete změnit lékaře, ale určitě se mu nevyhnete. Pro jistotu. Vaši. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
20.11.19 13:19

@Zuzee87 Je mi 27 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu