Objemová trvalá - headlines

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 12:33
objemová trvalá

Holkya chci se zeptat máte někdo objemovou trvalou?Jak se o ní staráte?myslím třeba ráno když vstanete?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 02.03.12 13:08

áááááá, děkuju ti za dotaz, už dlouho přemejšlím, že bych do ní šla, tak si počkám, co ti holky napíšou ;)

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:13

No já už ji mám,včera jsem si ji nechala udělat,jsem s ní spokojená a líbí se mi to.Jen si nějak nejsem jistá tou udržbou ráno,česat,nečesat atd.

Minki
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 02.03.12 13:16

no měla jsem ji v době, kdy jsem měla krátké vlasy. Kaděřnice mi dělala tu od welly. Tato trvalá není klasická trvalá, kdy se ti budou vlasy kroutit, ale jde o to, že vlasy nabudou objem. Což na moje totálně jemné vlasy bylo perfektní. Nestarala jsem se nijak speciálně o vlasy, protože mám trvalou, ale starala jsem se o účes, který jsem měla, aby byl efekt jak má být a nevypadal účes zplihle.

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 02.03.12 13:18
Stokova píše:
No já už ji mám,včera jsem si ji nechala udělat,jsem s ní spokojená a líbí se mi to.Jen si nějak nejsem jistá tou udržbou ráno,česat,nečesat atd.

a můžu se zeptat, jak dlouho to trvalo a na kolik vyšla?

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:18

Já mám taky od welly a vlnitý to mám,což jsem ráda,protože jsem to vlnitý chtěla,ale šlo mi o to jestli mi ty vlny budou držet i když si to umeju a nedám si tam gel.

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:19
bulina píše:
Stokova píše:
No já už ji mám,včera jsem si ji nechala udělat,jsem s ní spokojená a líbí se mi to.Jen si nějak nejsem jistá tou udržbou ráno,česat,nečesat atd.

Trvalo to cca hodinu a platila jsem 320,– ale dělala mi to kamarádka kadeřnice,ale myslím že to o moc dražší nebude

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 02.03.12 13:21
Stokova píše:
bulina píše:
Stokova píše:
Trvalo to cca hodinu a platila jsem 320,– ale dělala mi to kamarádka kadeřnice,ale myslím že to o moc dražší nebude

si mě nahlodala :mrgreen: , do ní snad fakt půjdu :think:

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:22

No já jsem fakt spokojená a mooooc se mi to líbí :dance: ,já mám svoje vlasy rovný a ted to mám konečně vlnitý :potlesk:

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 02.03.12 13:24
Stokova píše:
No já jsem fakt spokojená a mooooc se mi to líbí :dance: ,já mám svoje vlasy rovný a ted to mám konečně vlnitý :potlesk:

já mám právě taky rovný a ještě jemný. Nechceš mi poslat fotku, abych viděla, jak to vypadá? Můžeš klidně do SZ ;)

Mateny
Kecalka 283 příspěvků 02.03.12 13:25

Taky ji mám od úterý a spokojenost. Používám ji už dlouho, super je, že si omyju a vyfoukám hlavu a čtyři dny mi účes drží a nemusím se starat ;)

bulina
Extra třída :D 13675 příspěvků 02.03.12 13:36

pošlete někdo fotku, to je jedno, že to není upravený, já chci vidět, jak je to vlnitý :mrgreen:

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:36
bulina píše:
pošlete někdo fotku, to je jedno, že to není upravený, já chci vidět, jak je to vlnitý :mrgreen:

Já jsem se snažila,nejde mi to sem vložit :?

Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:38
bulina píše:
pošlete někdo fotku, to je jedno, že to není upravený, já chci vidět, jak je to vlnitý :mrgreen:
Stokova
Kecalka 162 příspěvků 02.03.12 13:38

:potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama