Oblečení pro větší děti - Kde?

Anonymní
13.4.21 14:54

Oblečení pro větší děti - Kde?

Holky, prosím, nevíte, kde mi dnes prodají oblečení pro dítě, ale už v dospělých velikostech? Dcera mi během pár měsíců hodně vyrostla, příští týden má jít do školy, ale nemá v čem. Do žádných slušných kalhot se nenarve, má jen roztrhane tepláky, které nosí pro doma. Je u nás Kik, ale tam mě poslali do…, že dámské velikosti mi prodat nemůžou. Pak Lidovka, která je po včerejším nájezdu tak prebrana, že už jsem tam dnes nenakoupila. Koukala jsem na stránky CA, ale pochopila jsem, že tam taky neuspeji. Jelikož mám zbytek obchodu s hadrama přes 20km daleko, ráda bych jela na jistotu. A taky mám teda finanční limit, 1000Kc/1 kalhoty je moc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21078
13.4.21 15:00

A objednat to před internet? Buď vezmes značku kterou už mas vyzkoušenou, jenom větší a nebo maj všude míry :nevim: ono obchody s oblečením otevřené nejsou, max vydejni okénka, ale to si stejně musíš předem objednat a nedá se to tak zkusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3114
13.4.21 15:02

A jakou potřebuješ velikost? objednávám Tchibo a nebo Lidl, tam teď samozřejmě nic není, všechno vyprodané, ale když kouknes do dospělých a zkusíš S, tak třeba to dceři padne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
13.4.21 15:05

Máme osvědčené Tchibo, kvalitní leginy a naposledy jsem objednávala z HM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.4.21 15:09
@Kriss Tina píše:
A objednat to před internet? Buď vezmes značku kterou už mas vyzkoušenou, jenom větší a nebo maj všude míry :nevim: ono obchody s oblečením otevřené nejsou, max vydejni okénka, ale to si stejně musíš předem objednat a nedá se to tak zkusit.

Do teď nosila dětský velikosti…takze bych potřebovala vyzkoušet, jestli XS, S a nebo M. Vážně nevím, nemá ještě ženské tvary, jen je vysoká. Do ted jsem ji sirku v pase regulovala tou gumičkou s knoflíky.

Obchody s oblečením jsou otevřené od včerejška, ale pouze pro děti. Nicméně obchody maji tentokrát povoleno prodat jim i oblečení z dospělé sekce, pokud jsou vyšší. Bohužel jak je vidět, nekteri obchodníci už se na to vykašlali dobrovolně sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
13.4.21 15:13

@modravlocka a jak je velká? Já mám velikost xs-s a do dětského se vejdu v pohodě :nevim: to odpovídá tak dětské 152-164, ale třeba topy na sebe obliknu i 146 :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
13.4.21 15:15

Zkus eshop Sinsay. Tam mají vše možné a dámské rifle a kalhoty bys sehnala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.4.21 15:17
@Kriss Tina píše:
@modravlocka a jak je velká? Já mám velikost xs-s a do dětského se vejdu v pohodě :nevim: to odpovídá tak dětské 152-164, ale třeba topy na sebe obliknu i 146 :D

Má 158 cm, ale dětska 164 už je krátká. Nechápu, jak se do toho můžeš nasoukat. Pokud teda nemás 150 na výšku. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
13.4.21 15:20

@modravlocka nemám, mám 165 na výšku, tak dětské by se mělo dělat do 172 do toho se vejít musí :D ono zas jestli je jenom hubena a dlouhá tak dámské ji bude široké a to xs bude krátké stejně jak tak 152 :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.4.21 15:22
@mamina2017 píše:
Zkus eshop Sinsay. Tam mají vše možné a dámské rifle a kalhoty bys sehnala.

Tam jsem koukala, ale mají samé 7/8 delky. To má teď momentalne doma. :mrgreen: Rada bych něco pouzitelneho i do momentalniho počasí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3616
13.4.21 15:23
@Anonymní píše:
Holky, prosím, nevíte, kde mi dnes prodají oblečení pro dítě, ale už v dospělých velikostech? Dcera mi během pár měsíců hodně vyrostla, příští týden má jít do školy, ale nemá v čem. Do žádných slušných kalhot se nenarve, má jen roztrhane tepláky, které nosí pro doma. Je u nás Kik, ale tam mě poslali do…, že dámské velikosti mi prodat nemůžou. Pak Lidovka, která je po včerejším nájezdu tak prebrana, že už jsem tam dnes nenakoupila. Koukala jsem na stránky CA, ale pochopila jsem, že tam taky neuspeji. Jelikož mám zbytek obchodu s hadrama přes 20km daleko, ráda bych jela na jistotu. A taky mám teda finanční limit, 1000Kc/1 kalhoty je moc.

Pull & bear. Ještě mi napadá Takko.

Příspěvek upraven 14.04.21 v 08:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3845
13.4.21 15:26
@modravlocka píše:
Tam jsem koukala, ale mají samé 7/8 delky. To má teď momentalne doma. :mrgreen: Rada bych něco pouzitelneho i do momentalniho počasí.

ale já myslím, že je to teď normální délka. Nehledě na to, že zrovna tam mají XS na výšku 164 a když ta tvoje má 158, tak zase tak krátký to asi nebude mít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
13.4.21 15:29
@Kriss Tina píše:
@modravlocka nemám, mám 165 na výšku, tak dětské by se mělo dělat do 172 do toho se vejít musí :D ono zas jestli je jenom hubena a dlouhá tak dámské ji bude široké a to xs bude krátké stejně jak tak 152 :lol:

Je pravda, že jsem kdysi narazila na 176, ale běžně už to v těch obchodech neni…Většinou konci u té 164. A obávám se, že vzhledem k tomu, že 164 je krátká, i kdybych sehnala tu 170, bude jen tak tak. Ty dětské velikosti mi přijdou, že vůbec neodpovídají výšce postavy, ale jsou na někoho o 10 čísel menšího.

V každém případě, do mé 40 se vejde 2× a je jí i hodně dlouhá. Právě proto bych ji to potřebovala vyzkoušet, protože fakt nevím, co jí sedne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
13.4.21 15:35

@modravlocka a co to zatím vyřešit leginama, případně punčochy a sukně, u te nevadi, když bude někdy Cm ubývat nebo přebývat :D a nějaké větší nákupy nechat až se vše otevře? Ono je teď proste moderní nosit ty 7/8 délky :nevim: možná má dcera jen dlouhé nohy, ze je ji vše krátké, ono velikostně/ výškově to oblečení odpovídat muze, ale když má delší nohy jak většina, tak ji to bude krátké no. Já bych poradila třeba lidl shop, tam na mě mají kalhoty dlouhé, ale to zas resis pozdě, když to má mít na sebe v pondělí do školy no, to tak aspoň týden bude na cestě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
13.4.21 16:08
@Anonymní píše:
Holky, prosím, nevíte, kde mi dnes prodají oblečení pro dítě, ale už v dospělých velikostech? Dcera mi během pár měsíců hodně vyrostla, příští týden má jít do školy, ale nemá v čem. Do žádných slušných kalhot se nenarve, má jen roztrhane tepláky, které nosí pro doma. Je u nás Kik, ale tam mě poslali do…, že dámské velikosti mi prodat nemůžou. Pak Lidovka, která je po včerejším nájezdu tak prebrana, že už jsem tam dnes nenakoupila. Koukala jsem na stránky CA, ale pochopila jsem, že tam taky neuspeji. Jelikož mám zbytek obchodu s hadrama přes 20km daleko, ráda bych jela na jistotu. A taky mám teda finanční limit, 1000Kc/1 kalhoty je moc.

CA je nejlepší. Má kategorii teeneger a tam najdeš i oblečení pro dospělé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat