Obnovení neschopenky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
672
4.5.22 17:49

Obnovení neschopenky

Ahoj, v pondělí jsem si volala že bych chtěla uschopnit. Neschopenku mám mít do dneška. Můj zdravotní stav se zhoršil a chci se neschopenku ponechat. Doktorka zítra není až v pátek. Bude moc mi na neschopenku navázat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4.5.22 18:01

Nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15388
4.5.22 18:05
@Jana.49 píše:
Ahoj, v pondělí jsem si volala že bych chtěla uschopnit. Neschopenku mám mít do dneška. Můj zdravotní stav se zhoršil a chci se neschopenku ponechat. Doktorka zítra není až v pátek. Bude moc mi na neschopenku navázat?

Jestli jí už ukončila, tak navázat asi ne. Jedině vystavit novou, ale nevím to jistě. Zkus jí v pátek zavolat, vysvětli jí situaci a uvidíš, co ti řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
4.5.22 19:16

Obnovit neschopenku asi nelze, pokud byla ta první již ukončena, ale lze na ni navázat, pokud druhá bude vystavena hned od následujícího dne. Pak se ta pracovní neschopnost bere jako pokračující a dny se počítají dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7668
4.5.22 20:06
@Nellysofie120 píše:
Nevím

To je užitečná odpověď… :P :P :P :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
5.5.22 10:58
@lucad77 píše:
Obnovit neschopenku asi nelze, pokud byla ta první již ukončena, ale lze na ni navázat, pokud druhá bude vystavena hned od následujícího dne. Pak se ta pracovní neschopnost bere jako pokračující a dny se počítají dohromady.

Děkuji za odpověď.
Podobně mi to řekli na ČSSZ, když jsem tam ráno volala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat