Obřízka u muže

Anonymní
12.6.20 17:36

Obřízka u muže

Ahoj, je to trochu intimní a hlavně to není o mně, tak radši anonymně.
Manžel musí jít kvůli zužené předkožce na obřízku. No a já mám teď takové následky, co od toho čekat, jaké to bude, a tak. Slyšela jsem, že z hygienickeho hlediska to má výhody, ale jak v sexu. Máte prosím zkušenosti? Když bude předkožka chybět, jak to pak funguje třeba rukou, když vlastně jakoby nemá co přetáhnout.

Moc děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

424
12.6.20 18:05

Já bych řekla, ze když není co přetahnout, tak asi bude třeba hodně mazat? Nebo pusou. Ale jinak to je asi jedno, možná muže aby to třeba nějak ze začátku netáhlo, když se mu postaví a ta předkozka tam nebude? Plus mu to muže vadit ve spodním prádle, ale to si jiste časem zvykne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 18:11

Zvykne si a nebude to ničemu vadit. Obrezany byl můj první partner a tím, že jsem neměla zkušenosti s nikým jiným, tak jsem to brala jako samozřejmost.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 18:13
@Anonymní píše:
Ahoj, je to trochu intimní a hlavně to není o mně, tak radši anonymně.
Manžel musí jít kvůli zužené předkožce na obřízku. No a já mám teď takové následky, co od toho čekat, jaké to bude, a tak. Slyšela jsem, že z hygienickeho hlediska to má výhody, ale jak v sexu. Máte prosím zkušenosti? Když bude předkožka chybět, jak to pak funguje třeba rukou, když vlastně jakoby nemá co přetáhnout.Moc děkuji

S obrezanym mužem jsem měla styl jednou a přišlo mi to nechutný… Takze za mě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 18:13

Uplne v pohode. Porad je u korene dost volny kuze :lol:
Na obrezanyho je hezci pohled

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 18:25

Za mě dobrý, ale většina mých chlapů měla obřízku, kůže je volná, takže to jde jen se nic nepretahuje jo a třeba přítel se rukou ani pusou neudělá, vzrušuje ho to, ale prostě bych to musela dělat třeba půl hodiny. Sex super…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 18:41

Muj manzel ma obrizku asi pet let, z duvodu opravdu velke fimozy… Nemuzu mluvit za nej, ale nikdy si nestezoval :) Ani ja si teda nestezuju, naopak! :) Sex je z meho pohledu porad stejny, z jeho pohledu asi lepci, uz ho nic netahne a neomezuje..

• Nahlásit
  • Citovat
16354
12.6.20 18:47
@Anonymní píše:
Uplne v pohode. Porad je u korene dost volny kuze :lol:
Na obrezanyho je hezci pohled

to bych netvrdila. Je to krapet… ehm nechutne.

Jinak sex mi rozhodne prijde lepsi s neobrezanym chlapem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 19:02
@warita píše:
to bych netvrdila. Je to krapet… ehm nechutne.Jinak sex mi rozhodne prijde lepsi s neobrezanym chlapem.

Nechutné? A proč? Panebože, to vypadá tak hrozně? A v čem je sex s neobrezanym lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
16354
12.6.20 19:10
@Anonymní píše:
Nechutné? A proč? Panebože, to vypadá tak hrozně? A v čem je sex s neobrezanym lepší?

nevim jak jine holky, ale ja nepotrebuju videt chlapuv zalud pokazde, kdyz mu kouknu na prirozeni. Vypada to nepekne a tak nejak vulgarne az.

Co se tyka sexu, je to neprijemne, protoze obrezany penis daleko vic dre tim, ze tam neni zadna mekka kuze, ktera se pohybuje sem a tam. Zkratka a dobre je to nepoddajne a dochazi k daleko vetsimu treni, coz teda vubec neni prijemne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 19:23

Byvaly obrezany byl a sex s nim byl uplne normalni. Ani teda nedrel, jak tady zminuje @warita To bude asi problem nekde jinde :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
16354
12.6.20 19:26
@Anonymní píše:
Byvaly obrezany byl a sex s nim byl uplne normalni. Ani teda nedrel, jak tady zminuje @warita To bude asi problem nekde jinde :cert:

asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10132
12.6.20 19:26
@Anonymní píše:
Byvaly obrezany byl a sex s nim byl uplne normalni. Ani teda nedrel, jak tady zminuje @warita To bude asi problem nekde jinde :cert:

Já rozdíl mezi obřezaným mužem a neobřezaným při sexu vůbec nezaznamenala a ani mi to nepřijde nechutné :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.6.20 20:07

@warita myslim, ze problem bude jinde
Ja teda nikdy necitila rozdil mezi obrezanym a neobrezanym.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.6.20 20:27

První partner byl neobřezaný a ten současný je neb měl v dětství velké problémy s fimózou a obřízka mu velmi pomohla. U obou mužů nebyl problém v ničem.
Syn je po otci taky problémy s fimózou je obřezaný ale míň. Hodně to pomohlo, měl velké problémy které už nemá.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama