Obuv CCC

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koko
Povídálka 27 příspěvků 05.03.10 12:37
obuv CCC

Ahoj,včera jsem byla v obchodě CCC a zarazilo mě jak tam měly levné boty, kupujete tam někdo dětem a jaké s nima máte zkušenosti?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twipz
Závislačka 3467 příspěvků 05.03.10 12:43

Ahojky, měla jsem tam pro malou zimní botky a jsou super!!!

Eemii
Neúnavná pisatelka 17073 příspěvků 05.03.10 13:15

Ja jsem tam na detske boty a backory koukala v lete a teda dost hruza!!!Nekot­nickove,zadna klenbicka.Hlavne ty backory tam staly za prd.Pro holcicky tam meli treba balerynky v nejmensich cislech.Boty byly vzhledove pekny,ale kvalita zadna.

kacenkaaa
Kecalka 206 příspěvků 05.03.10 14:15

KOKO, já jsem si tedy koupila boty sama pro sebe, a už po 2 měsících se mi kozačky úplně rozpadly, tj. zbortila se mi klemba a rozlepily se…

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 05.03.10 14:27

Tak zrovna dneska jedu do CCC vrátit zimní boty Walky, které jsem koupila Agi na podzim. Jsou to takové jakoby sněhulky. Normálně se ve švu rozpáraly :cert: A to je nosí necelé 4 měsíce. Doufám, že mi vrátí peníze a už tam nic nekoupím. Podle mě to moc kvalitní boty asi nejsou.

Twipz
Závislačka 3467 příspěvků 05.03.10 14:45

Teda holky, mě děsíte…Tak že bysme zrovny byli vyjímky?..A já tam chtěla na jarní boty vyrazit znova :think:

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 05.03.10 15:03

Twipz - nebo třeba jsme byli ta výjimka my :lol: Já tam dřív taky už koupila pár botek, hlavně letních pro malou a ty byly v pohodě. Tak nevím…

ave
Zasloužilá kecalka 837 příspěvků 05.03.10 15:08

Sobě jsem tam koupila 2× a vydržely něco přes dva roky - za ty prachy super. Malému jsem tam teď po druhé koupila boty na písek, zahradu - prostě na zničení. Ty první byly v pohodě a teď uvidíme. Je my jasné, že za 300Kč nemůžu očekávat nějakou super kvalitu, ale abych mu kupovala na písek boty za 1000Kč - to my přijde zbytečné. A mimochodem, za tyhle peníze jsem mu koupila u Baťu již boty 2× a pokaždé jsem je reklamovala - tam jsem naivně tu kvalitu očekávala.

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 05.03.10 15:23

Já koupila jen sobě tenisky a vydržely asi tři roky (samozřejmě je nenosím denně) :nevim:

LEM
Zasloužilá kecalka 660 příspěvků 05.03.10 18:11

Tak my jsme tam koupili zimní boty Walky a jsou stále v provozu i ve sněhu i v těch břečkách a pořád drží a jsou jako nové. Od listopadu v provozu denně.

Jana Červinkova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.10 07:46
boticky

Boticky v ccc kupuji pro obe deti .Vyhodou je jejich cena .Male deti rychle okopou spicky coz u techto boticek nehrozi spicka je pogumovana .A pokud se nehodou jedna o reklamaci je vyrizena drive nez za mesic .Maji tam sveho opravare .
Kupuji tam boty vsem :palec:

majaja 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.10 07:06
ccc

V ccc mně už nikdo neuvidí koupila si tam dcera boty za 500 po 3 týdnech se odlepily paty a znění reklamačního protokolu :Nevhodné užívání (nosila je)tak jsou asi jen na koukání a přístup prodavaček byl výsměch už nikdy :evil:

digina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.11 12:36

tak tak.. jen s tím rozdílem, že moje byly o 2000 dražší..

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.13 08:43

Já jsem nadmíru spokojená, ještě jsem ani neřešila reklamaci :D takže super, aspoň pro mě :)) <3

peladom
Ukecaná baba ;) 1944 příspěvků 23.10.13 07:52

Tak pro malé děti bych tam boty nikdy nekoupila!!Vím o čem mluvím, dělala jsem tam a nějaký atest ap.si můžete nechat zdát..stejné boty koupíte na burze a u vietnemců..Jo, cena se rodičům líbí, ale o kvalitě to teda není…a pozor, už se stalo, že některá várka měla v dětských (nejen) vevnitř ostré hřebíky, co trčely z podrážky a děti se u nás na prodejně poranily…asi jsem zaujatá, ale vím co a jak…jako kupujícím se asi líbí pěkné barevné boty a ještě za levno…malým dětem do tří čtyř let bych ani neuvažovala o koupi bot v ccc..A reklamovat boty je celkem ve většině případů zbytečná…je to Vaše špatné používání, reklamace neuznaná… 8o

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mickey Rourke vypadá k světu a vrátil se k ex. Jaké ženy se prohnaly jeho životem?

Bouřlivák Mickey Rourke (66) to dal znovu dohromady s ruskou modelkou... číst dále >

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >