oční dr. v Brně?

169
20.3.06 08:38

oční dr. v Brně?

Ahojky maminky,
chtela jsem se zeptat, jeslti neznate nektera dobreho ocniho lekare v Brne. My jsme z Kr.Pole. Ono moji holcicce od narozeni hnisaji ocas ocicka, z niceho nic a det. doktorka rika, ze to nic neni - no, radeji bych se poradila s nekym, kdo o tom vi vic. Predem dekuji za odpovedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

354
20.3.06 09:11

Ahoj Kleri,

já sama chodím na ul. Orlí, jsou tam ordinace MUDr. Sendlera a jeho kolegyně, které jsem zapomněla jméno, začíná na W. Tak právě k ní mě automaticky objednali poprvé a už chodím jen k ní. Je mladá a hrozitánsky příjemná a pečlivá. Na MUDr. Sendlera mám telefon, kdyby jsi chtěla, vždycky volám k němu a objednám s k ní, mají asi stejné číslo. Akorát tam jsou docela dlouhý objednací lhůty, pokud jdu jen na běžnou prohlídku.

Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
21.3.06 09:52

:wink: dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
21.3.06 09:54

ahoj, v Kr. Poli je výborná očařka dr. Němcová na Herčíkové, akorát nevím, jestli bere, ale když jste z Kr.Pole tak snad jo. Jo a nevím jestli bere malý prcky? Ale to se snad nerozlišuje u očního ne?? Tak dobře pořiď, ahoj

Iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
169
21.3.06 10:25

Ahojky iv-ko, uz jsem tam volala, ale neberou deti. Nakonec radeji pujdu do Bileho domu. Jinak taky dekuju za prizpevek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
755
21.3.06 18:15

Já sama chodím taky k MUDr. Sendlerovi na Orlí, takže můžu jen doporučit.
Mimochodem, kamarádka měla se svojí holčičkou stejný problém snad už od narození, chodila do Bílého domu a nejsem si jistá, jestli ji odtamtud neposlali do Dětské nemocnice na Černopolní (ale to jen v případě, že třeba některý úkon nemohli sami provést). Bylo to zdlouhavé léčení, ale nakonec to vyřešili. Určitě bych to nenechala jen tak.
Přeju vám hodně štěstí a hlavně zdraví! :lol:

Inka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama