Od jakého dne počítat menstruaci ?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 16:33

Od jakého dne počítat menstruaci ?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat od kdy mám počítat začátek menstruace. Nikdy jsem tento problém neměla. Poslední MS 22.11. a až 6.1.2022 jsem začala při utření špinit / slabě růžově / a dneska 9.1. se objevila krev, ale opět při utření. Zatím se nerozjela jak má. Stalo se to někomu a po kolika dnech se vám rozjela MS? TT byl dneska negativní. Děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
349
9.1.22 16:39

Když se objeví krev na toaleťáku, dávám už pro sichr malé tampóny. Takže za první den menstruace beru ten, kdy jsou tampóny od krve, byť slabě, za noc, popř. za celý den od rána. Někdy mi to chvilku “trvá”, než se to rozjede. Ale vy už očividně máte dost zpoždění. Nebyla jste třeba nachlazená? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
9.1.22 18:07

Nekdy spinim treba 3 dny pred zacatkem MS. Zacatek MS pocitam od zacatku poradneho krvaceni. A teda taky od zacatku bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
9.1.22 18:33
@Janča6 píše:
Nekdy spinim treba 3 dny pred zacatkem MS. Zacatek MS pocitam od zacatku poradneho krvaceni. A teda taky od zacatku bolesti.

Jo, to mívám taky. Já teda počítám i to špinění, pokud je souvislé. Ale je fakt, že pak mám MS třeba i 9-10 dní, z toho pořádné krvácení zabere ani ne polovinu. Ovšem bolesti mívám někdy i při špinění. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat