Oddálení mestruace HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aquarius18
Nováček 3 příspěvky 06.06.19 16:37
Oddálení mestruace HA

Ahoj, mám trochu problém, potřebovala bych rychle poradit.. Normálně jsem vysadila v neděli prášky s tím, že to vždy dostanu ve středu.. jenže v úterý jsem si řekla, že jsem je měla brát normálně dál, abych si to oddálila, abych to dostala před dovolenou (ja kterou jedu na začátku července) a na dovolené to neměla, aby to krásně vyšlo.. takže jsem si vzala v neděli a v pondělí prázdný prášek, ale v úterý a včera zas normální, s tím, že to snad nedostanu. No a dnes jsem si všimla, že to trochu mám, ale opravdu jen malinko.. Máte někdo zkušenosti s tím, že jsem třeba ty dva dny vynechaly prášek, jako byste to normálně udělaly, protože jste měly dostat menstruaci, ale pak jste se rozhodly, že si to chcete oddálit a znovu začaly brát normální prášky? Já jen teď doufám, že to přestane, protože bych pak vůbec nevěděla, jestli to dostanu normálně před tou dovolenou, až vysadím prášky, nebo jestli jsem si to teď úplně rozhodila abdostanu to na té dovolené u moře.. Nikdy jsem s oddálením menstruace problém neměla, teď jde jen o to, že jsem ty dva dny vynechala… Prosím jestli máte nějaká zkušenost, napište komentář, děkuju, pomůže mi to (jinak antikoncepci beru Leverette a už třetím rokem, ale to nejspíš nemá vliv)

Reakce:
Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9432 příspěvků 06.06.19 16:45

No, problém je, že jsi udělala pauzu. Já bych řekla že silnější krvácení nepřijde. Ale těžko říct.

Aquarius18
Nováček 3 příspěvky 06.06.19 16:48

@P4ja
A myslíš, že to pak znovu dostanu prostě až zas vysadím za ty tři týdny před dovolenou? :nevim:

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 9432 příspěvků 06.06.19 17:00
@Aquarius18 píše:
@P4ja
A myslíš, že to pak znovu dostanu prostě až zas vysadím za ty tři týdny před dovolenou? :nevim:

To nvm. Asi ano.

Tichošlápek
Extra třída :D 14677 příspěvků 06.06.19 17:04

Měla bys vysadit teď a nechat odkrvacet.

Váš příspěvek
Reklama