Zapomenutá pilulka 1. týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 04.06.19 14:41
Zapomenutá pilulka 1 týden

Ahoj
Mám dotaz v sedmidenní pauze sem měla nechráněný pohlavní styk v uterý… Ve středu jsem začala užívat antikoncepci aidee 1 týden v plátíčku kdy jsem si vzala prášek ve 21:00 jako každý den a měla styk, ve čtvrtek jsem na zapomněla a vzpomněla jsem si až v pátek 21:00 kdy jsem užila obě dvě pilulky najednou. Je možnost těhotenství :) Předem děkuji za odpovědi :) Spíše mě zajíma jestli se to někomu stalo takto :ú

Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 04.06.19 14:43

Mno co takhle příbalový leták? Pokud si správně pamatuji tak prvních 7 dní se doporučuje užívat i jinou formu ochrany, protože ant nechrání tolik, když se s užíváním začíná. Pokud ji však už bereš nějakou dobu, tak bych to neřešila.

NelaFrela
Povídálka 11 příspěvků 04.06.19 14:48

Ten sem četla jako první tam je že se mám chránit to vím ale taky že jee šance otěhotnění.. Jasný už ji beru asi 3 roky ale když sem ted maturovala tak hold nervy dělají svoje a zapomněla sem :) No tak uvídme :)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 04.06.19 14:53
@NelaFrela píše:
Ten sem četla jako první tam je že se mám chránit to vím ale taky že jee šance otěhotnění.. Jasný už ji beru asi 3 roky ale když sem ted maturovala tak hold nervy dělají svoje a zapomněla sem :) No tak uvídme :)

Já brala ant 15 let, občas jsem zapomněla i dva. Nikdy se nic nestalo ani když jsem měla nervy. Jediné na co jsem si dávala pozor byla antibiotika, zvracení, prujem a alkohol. Stres si myslím na to až tak vliv nemá. Pokud ji bereš 3 roky tak myslím, že nic. Stát se může, ale pravděpodobnost je dost malá…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 21:32

Moje kamarádka měla sex po 14dnech kdy si nevzala HA.(první týden to dostala a další měla styk) Doktor měl dovolenou. Dnes má chlapečka v 1.A;)

Martha03
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 05.06.19 06:58
@Anonymní píše:
Moje kamarádka měla sex po 14dnech kdy si nevzala HA.(první týden to dostala a další měla styk) Doktor měl dovolenou. Dnes má chlapečka v 1.A;)

Tak pokud ji nebrala 14 dní, tak se není čemu divit. Pokud si nevzala jeden prášek a až za 14 dní měla sex ze kterého byla těhotná, tak je to s prominutím pěkná blbost. Antikoncepce je velmi spolehlivá, pokud se řádně užívá. Jen mizivé procento otěhotní i přes ant. Takže kamarádka asi pěkně kecala, nebrala ji jak měla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.19 13:33
@Martha03 píše:
Tak pokud ji nebrala 14 dní, tak se není čemu divit. Pokud si nevzala jeden prášek a až za 14 dní měla sex ze kterého byla těhotná, tak je to s prominutím pěkná blbost. Antikoncepce je velmi spolehlivá, pokud se řádně užívá. Jen mizivé procento otěhotní i přes ant. Takže kamarádka asi pěkně kecala, nebrala ji jak měla.

Dobrala platíčko a doktor měl dovolenou´. Takže to samozřejmě po dobrání platíčka dostala. Jenže po menzesu už neměla nové platíčko, tudíž měla nechrání sex s tím, že si myslela, že jeden týden je prd když ji bere tolik let, že nemůže otěhotnět no a bum prásk stalo se.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 05.06.19 13:38
@Anonymní píše:
Dobrala platíčko a doktor měl dovolenou´. Takže to samozřejmě po dobrání platíčka dostala. Jenže po menzesu už neměla nové platíčko, tudíž měla nechrání sex s tím, že si myslela, že jeden týden je prd když ji bere tolik let, že nemůže otěhotnět no a bum prásk stalo se.

No tak to je hloupá, je rozdíl mezi jedním zapomenutým práškem a tím, když ant prakticky přestane brát. Je úplně jedno jestli by ji pak zase brát začala, už by to stejně měla rozhozeny. To snad nikoho rozumnýho nenapadne, to je inteligence houpaciho kone. Nicméně i tak se potvrzuje to co jsem psala, nebrala ji jak měla. Respektive prakticky ji takto vysadila.

Váš příspěvek
Reklama