Prašky HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 11:19
Prašky HA

Ahoj mám takový problém uz 2 roky beru HA a teď mám pauzu 7 dnu pri pouze sem mela styk, a dneska sem to mela dostat a nic prosím mate nějaké zkušenosti s tím ????

Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 31.05.19 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj mám takový problém uz 2 roky beru HA a teď mám pauzu 7 dnu pri pouze sem mela styk, a dneska sem to mela dostat a nic prosím mate nějaké zkušenosti s tím ????

S čím?? Sex v pauze jsem mívala dost často. A krvácení z vysazení se občas dostavilo jinak. Nic neobvyklého. Pokud bereš správně, pak jsi chráněná i v pauze,.

Tynkaemm
Povídálka 46 příspěvků 31.05.19 12:25

@P4ja ano beru je pravidelně v pondělí sem brala poslední prášek a do 3 se mi vždy dostaví MS jenže sem začala brát antibiotika třeba to má nějaký vliv na to nebo tak

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 31.05.19 12:51
@Tynkaemm píše:
@P4ja ano beru je pravidelně v pondělí sem brala poslední prášek a do 3 se mi vždy dostaví MS jenže sem začala brát antibiotika třeba to má nějaký vliv na to nebo tak

To má určitě. A jestli bereš ATB tak je potřeb se chránit i jinak, ale to asi víš.

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 31.05.19 12:53

@Tynkaemm při pauze jsi chráněna, ale ATB mají vliv na fungování HA.

Tynkaemm
Povídálka 46 příspěvků 31.05.19 13:30
@Lalelale píše:
@Tynkaemm při pauze jsi chráněna, ale ATB mají vliv na fungování HA.

Takže když jsem brala ABT při pouze a měla pohlavní styk takže můžu být těhotná :zipper_mouth:

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 31.05.19 13:41

@Tynkaemm bohužel ano. Lékař ti to o atb neřekl? Je to celkem všeobecně známá věc. Jak dlouho jsi ty atb brala? Pro jistotu si udělej test a snad budeš mít štěstí

Tynkaemm
Povídálka 46 příspěvků 31.05.19 13:54
@Lalelale píše:
@Tynkaemm bohužel ano. Lékař ti to o atb neřekl? Je to celkem všeobecně známá věc. Jak dlouho jsi ty atb brala? Pro jistotu si udělej test a snad budeš mít štěstí

Od pondělí ve stejný den co jsem Brala poslední prášek ha a teď den se i začala brát ATB a pohlaví styk sem měla úterý středa

Lalelale
Závislačka 4775 příspěvků 31.05.19 13:57

@Tynkaemm jo hele a co ti píšou v letáku atb? Ještě mě napadlo, že tvůj typ by nemusel mít na HA vliv. Možná proto tě lékař nevaroval

Tynkaemm
Povídálka 46 příspěvků 31.05.19 13:58
@Lalelale píše:
@Tynkaemm bohužel ano. Lékař ti to o atb neřekl? Je to celkem všeobecně známá věc. Jak dlouho jsi ty atb brala? Pro jistotu si udělej test a snad budeš mít štěstí

Ale zas to jsou slabé antibiotika

Tynkaemm
Povídálka 46 příspěvků 31.05.19 14:03
@Lalelale píše:
@Tynkaemm jo hele a co ti píšou v letáku atb? Ještě mě napadlo, že tvůj typ by nemusel mít na HA vliv. Možná proto tě lékař nevaroval
@Lalelale píše:

Právě že mi tohle neříkal vůbec

Meredithx
Kecalka 281 příspěvků 31.05.19 15:05

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím…
Koukni na příbalový leták těch antibiotik na net, tam je napsáno, jestli ovlivňuje antikoncepci, nebo ne. Případně zadat normálně do googlu a zjisti si to. Většina ale ovlivňuje, doktor ti to měl říct. :? Pak si udělej test ale může to být i tou nemocí a samotnými ATB.. uvidíš.

P4ja
Echt Kelišová 9520 příspěvků 31.05.19 18:21
@Tynkaemm píše:
Takže když jsem brala ABT při pouze a měla pohlavní styk takže můžu být těhotná :zipper_mouth:
@Tynkaemm píše:
Právě že mi tohle neříkal vůbec

Já teda nevím, ale ty jsi nečetla příbalový leták??

Váš příspěvek
Reklama