Přechod z minipilulky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.05.19 10:57
Prechod z minipilulky

Dobry den, kvuli kojeni jsem uzivala minipilulky, bohuzel ms se dostavila pri plnem kojeni po 8 m od porodu. Poslednich 5 mesicu mam ms vzdy 4 tydny, pak par dni klid a znovu. Jelikoz uz nekojim, presla jsem na klasickou antikoncepci, po 9 dnech uzivani je tu opet ms.. prosim mate nekdo podobnou zkusenost?? Je sance, ze se to srovna? Popripade jaka antikoncepce to vyresila? Moc dekuji

Přečtěte si článek: Antikoncepce při kojení: Můžete otěhotnět?

Reakce:
ninondelencos
Povídálka 28 příspěvků 02.06.19 21:00

Ahoj, máš menstruaci 4 týdny v kuse? :-O Jako plnou, nebo jen špinění? Špinění je při antikoncepci asi normální, než si tělo zvykne, ale pokud opravdu krvácíš, tak by to asi chtělo doktora. :think: Držím Ti palce

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:43

@ninondelencos v podstate je to 5 dni menstruace, 2 dny spineni, pak zase menstruace… a tak stale dokola, pak tyden bez a opet nanovo… prikladala jsem to konci kojeni a te minipilulce, minuly tyden jsem zacala uzivat klasickou HA a po 9 dnech zase menstruace… ted uz jen spineni… na posledni kontrole v prosinci bylo vse v poradku… :nevim: asi cinknu dr.. uz me to strasne nebavi :think:

ninondelencos
Povídálka 28 příspěvků 07.06.19 14:41

Radši jo. Volala jsi? Poradil ti něco doktor?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.19 20:05

@ninondelencos nevolala nakonec, neb uz 5 dni je klid! Ted dobiram prvni platicko a pockam co se bude dit. Davam tomu posledni sanci a pokud by to zas bylo uplne mimo, objednam se hned na kontrolu…

Váš příspěvek
Reklama