Antikoncepce a rostoucí břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 17:20
Antikoncepce a břicho

Holky jsem téměř na konci 4. platíčka antikoncepce a tak 2 měsíce zpět jsem s přítelem měla styk bez kondomu a ani se do mě neudělal. Testy jsem pro jistotu zkoušela a všechny negativní ale hrozně mi roste břicho a menstruaci mám teď hrozně slabou a krátkou a nevím jestli to je antikoncepcí nebo něčím jiným. Nevíte někdo? :?

Reakce:
Nora2
Kecalka 230 příspěvků 25.05.19 17:22
@Anonymní píše:
Holky jsem téměř na konci 4. platíčka antikoncepce a tak 2 měsíce zpět jsem s přítelem měla styk bez kondomu a ani se do mě neudělal. Testy jsem pro jistotu zkoušela a všechny negativní ale hrozně mi roste břicho a menstruaci mám teď hrozně slabou a krátkou a nevím jestli to je antikoncepcí nebo něčím jiným. Nevíte někdo? :?

Jestli jsou testy po 2 měsících negativní a navíc berete antikoncepci, těhotenství bych se nebála.
Ano, může to být antikoncepci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.05.19 17:25
@Nora2 píše:
Jestli jsou testy po 2 měsících negativní a navíc berete antikoncepci, těhotenství bych se nebála.
Ano, může to být antikoncepci.

Těhotenských testů jsem dělala v průběhu celého období asi 10(poslední minulý víkend) a všechny negativní

Nora2
Kecalka 230 příspěvků 25.05.19 17:28
@Anonymní píše:
Těhotenských testů jsem dělala v průběhu celého období asi 10(poslední minulý víkend) a všechny negativní

Pokud jste test použila podle návodu a přesto vyšel negativní, tak těhotná nejste.

karkarka
Závislačka 3806 příspěvků 25.05.19 18:07

Tak antikoncepce je snad od toho, abys mohla mít styk bez kondomu i s ejakulaci do tebe. Nevím, proč se bojíš těhotenství. Antinu bereš a ani se neudělal.

Verun83
Echt Kelišová 9927 příspěvků 25.05.19 18:09

Tak dietku a cvicit. Tehotna nebudes.

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 25.05.19 18:24
@Anonymní píše:

Tak to budeš určitě v tom :pankac:

Rive
Ukecaná baba ;) 1862 příspěvků 25.05.19 18:38

No jasně, určitě jsi těhotná. Hormony v antikoncepci způsobují falešně negativní testy. Až cca 30 test ti to ukáže. :zed:

Váš příspěvek
Reklama