Oddálení menstruace a kojení

Theodoula
19.4.16 15:17

Oddálení MS a kojení

Prosím o radu, jak oddálit menstruaci, když kojím? Naivně jsem se domnívala, že to vyřeší antiko., ale dr.mi napsala Cerazette a s tím co jsem se dočetla ji brát nechci (kojím 16m dítko, takže už ne tolik a bojím se špinění a nečekané MS mimo cyklus..) Koukala jsem na prášky na oddálení, což by pro mě bylo řešení, ale v příbal.let.je, že není vhodné pro kojící. Moře s MS už zažít nechci, kojit chci… Poradíte prosím? Užíval někdo prášky na oddálení i při kojení, souhlasil s tím tedy nějaký lékař? Dík za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64717
19.4.16 15:21

@Theodoula ne, při kojení Ti nikdo nic takového nenapíše - já potřebovala zastavit ms a dostala jsem max ascorutin. Vše ostatní - buď utnout kojení, nebo se s tim smířit, hotovo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Theodoula
19.4.16 15:22

@martina.se to jsi mě nepotěšila…

• Citovat
  • Nahlásit
64717
19.4.16 15:26
@Theodoula píše:
@martina.se to jsi mě nepotěšila…

mi kdosi říkal, že na oddálení nebo rychlejší ukončení ms je dobré pít vodu s citronem a podobné věci, ale zrovna u sebe vím, že bez efektu - max tak pupínkaté dítě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Theodoula
19.4.16 15:29

@martina.se když jsme se pokoušeli o mimi, dlouho, tak jsem jela na dovču s MS, právě abych si nerozházela cyklus atd. A abych MS alespoň zmírnila, nahusto jsem pila citron. šťávy a efekt žádnej…

• Citovat
  • Nahlásit
64717
19.4.16 15:31

@Theodoula takže taky nic.. no snad někdo poradí, mi nepomohlo fakt nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
19.4.16 18:05

Zkuste napsat do poradny www.mamila.sk,tam vám stopro poradi, jestli a které léky je možné použit :palec: mam s nima jen tu nejlepsi zkusenost, vychází z odborných studii zahraničních lékařů a pediatru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Theodoula
19.4.16 18:58

@iizabela děkuju za typ, určitě tam napíšu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie