Odříhávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rendula
Nováček 10 příspěvků 29.12.03 18:46
Odříhávání

Ahojky,

mám problém se svou téměř půlroční holčičkou. V noci se budí téměř každé 2 hodiny a já mám podezření, že je to tím, že si v noci po kojení neodříhne, protože usne. To je sice příjemné, nemusím ji nijak složitě uspávat, ale potom ji to tlačí a ona se tím vzbudí. A to je kolotoč - uspím ji u prsu, ona si neodříhne…

Takže se ptám zda nemáte nějakou osvědčenou metodu jak na důkladné odříhnutí spícího děťátka? Moc by mi to pomohlo.

Zkoušela jsem ji položit, potom znovu zvednout, ale efekt nic moc :-(.

Předem moc děkuju za každý nápad a zkušenost.

Renďa

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  29.12.03 21:33
Odříhávání

Mám 8 měsíční holčičku, s odříháváním jsme měli také problémy. Asi jde také o to jak dlouho ji necháte ve svislé poloze. Mě se kolikrát stane,že si malá odříhne až za hodinu nošení. Zkuste ji třeba poplácat po zadečku, nebo ji trošičku přimáčknou bříško. Také nám laktační asistentka radila, zkusit ji dát do vodorovný polohy a hned zpátky aby se tam ta bublinka uvolnila. Asi vám píši to samé co všude čtete, ale je pravda,že kojené děti si odříhavají hůře neboť se nenalapaji tolik vzduchu jako z lahvičky.

Kamila

Anonymni  30.12.03 11:40
Odříhávání

My máme dvouměsíční holčičku a začali jsme mít ten samý problém. U nás se osvědčilo položit malou na chvíli na bříško, to je u nás pro rychlé odříhnutí nejspolehlivější.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Jsem těhotná a partner mi zahnul. Přesto zůstávám

Čekáte miminko a zjistíte, že je vám partner nevěrný. Bohužel takovou situaci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm potravin, které mohou hrát roli v prevenci rakoviny

Je to tenký led, na který se vědci pouštějí neradi. Žádné jídlo samozřejmě... číst dále >

Emily Ratajkowski: Všichni myslí, že nejím, přitom se neustále cpu

Modelka Emily Ratajkowski (26) má dokonalé tělo bez jediného faldíku. V... číst dále >

Reklama