Reklama

Odsávačka hlenů na baterie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karkule
Stálice 66 příspěvků 12.04.09 07:25
Odsávačka hlenů na baterie

Ahoj, máte někdo zkušenosti s touto odsávačkou?
 http://www.biomamma.cz/…-105650.html

Žijeme v zahraničí a zde je k dostání pouze balonková (absolutně neúčinná), z domova jsem přivezla hadičkovou( neudělám dostatečný podtlak a než aspoň něco vydoluju, končíme se strašným záchvatem pláče). Odsávačka na vysavač by byla asi dobrá, ale manžel nesnáší vysavače ,tudíž žádný nemáme :?
Chci poprosit rodiče, aby mi objednali a poslali tuhle , ale nechci mít další nefungujicí věc…(i vzhledem k ceně)
A můžete mi ještě napsat jak se pozná „zadní rýma“ ? Když juknu Jiříkovi do nosu, nic tam nemá, odsáváním občas vydoluju pěknej kusanec( ani ne tak sekret jako „holuba“ )

Nejnovější recenze z kategorie Odsávačky hlenů

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 12.04.09 10:40

Ahoj,
my teda nemame tuto, ale Cleanoz (asi za 1.200 Kc), ale myslim, ze to bude vpodstate totez. Cleanoz ma vymenne nastavce, kterymi odsavas a pak je po urcitem pouziti vyhodis, takze v tom muze byt vyssi financni narocnost (10 ks nastavcu asi 180 kc), ale jinak jsme s ni hodne spokojeni :wink:
Domca sice nebyl od narozeni nemocny, takze jsme odsavali jen jemne naznaky rymy, ale ted uz asi tyden marodi a tak jsem mela moznost vyzkouset ji konecne poradne. Je to v pohode, odsava ty zelene nudle i ty tekouci 8)
Vyhodu vidim v tom, ze ji bereme vsude sebou, ted u nasich, predtim na horach, je lehka a nema zadny zachvat, kdyz ji vidi, jako mel kamose syn, kdyz videl vysavac.
Zadni ryma - ja vzdycky myslela, ze je to proste ta, kdyz slysis, jak dite popotahuje a polyka nudle, ale poradne nic neodsajes a nic netece :roll: nevim…

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 12.04.09 11:17

Ahoj,
no nevím, mě to přijde zbytečně drahé :oops:

My máme odsávačku na vysavač (za 300,–) a v pohodě, starší se ještě teď někdy rád nechá odsát, mladší při tom sice ječí, ale do 2sekund po odsávání je klid.
Nemyslím, že by měli nějakou fobii z vysavače, kamarádka má kluka, kterej má hysterák, ikdyž vidí jen obyč kapesník, takže to bude spíš dítětem jako takovým, než samotným vysavačem :wink:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 12.04.09 17:17

To je LivingLab. Tu máme my. A super!! Bereme jí všude, k babičce, na dovču. Jednou jedinkrát mi nešel vytahnout soplík, ale vyměnila jsem baterky a šup byl hned venku. Na tu vysavačovou jsme taky mysleli, ale malej se bál.

ZelvaVeruna
Závislačka 4242 příspěvků 12.04.09 18:00

No, mozna je to drahe, to jo, ale uz vidim, jak jedeme k mori nebo do Rakouska a tahame sebou vysavac nebo rikame pokojskym o vysavac :lol: :lol: 8)
Takze proto ja preferuju tuhle :wink:

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 12.04.09 22:43

Gandelion-nevim jestli jsi se neprekoukla,za­kaldatelka psala ze MANZEL nesnasi vysavace :lol: :wink:
Tady maji jinak taky jen balonkove a taky jsem hodne premyslela o te na baterie,nechtela jsem aby mala jeste u kazdeho odsavani rvala pri vysavaci:roll: Ale nakonec jsem koupila vysavacovou a uz si zvykla,po vysavani vzdycky udelame vysavaci TYTYTY :D a je to dobry.
Myslim ze ta na baterky odsaje to same co vysavacova,i kdyz malou odsaju vysavacem,kdyz ma hodne rymu stejen chrochta u kojeni a nepomuze nic.Taky je dobry striknout chvili pred odsavanim neco do nosu-morskou vodu,Vincentku…

karkule
Stálice 66 příspěvků 13.04.09 11:51

Přesně tak, manžel. Jiřík ještě neměl příležitost se s vysavačem seznámit :). A zrovna to není drobná věc, která by se dala schovat do šuplíku a tajně používat :lol:
Zatím jsme pořádnou rýmu neměli, jen lehké zahlenění a i tak to byl s tou hadičkovou hrůzou boj …
Jen kdyby ta doprava sem nebyla tak složitá… :roll:

erdita
Zasloužilá kecalka 507 příspěvků 22.06.09 08:10

Proboha…tolik nesmyslnych odsavacek na hleny oni uz nevi co maji vymyslet a hlavne ze nic nefunguje kolik penez jsem uz vyhodila…a proto rikam NENI NAD KLASICKOU ODSAVACKU HLANU KTEROU NAS ODSAVALY NASE MAMY stoji do triceti korun a je opravdu nejlepsi.at si ty jejich novinky nechaji ja tedy na ne zvedava nejsem a nechapu jak nekdo muze na tyhlety novinky mit jiiny nazor.ja s tim odsala max-ho…

marcciik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 12:51

souhlasím je výborná mi používali vysavač od narození až po 9. měsíců ale už při spuštění záchvat řevu a odsát nudličky byl nadlidský výkon.Při rýmě kdy neustále teče nudlička velký problém ted je to v pohodě a navíc mužu odsávat i když spinká nevzbudí ho :wink:

marcciik 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.10 12:53

Prosím kde ty klasický odsávačky co měli naše maym prodávají???? :nevim: Nemužu jí nikde sehnat takže jsem fakt vděčná za tu na baterky ale za tu klasickou bych dala nevím co ty nový balonkový jsou na hov… :-x

cekankab1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 12:01
Odsávačka hlenů na baterie Plus Comfort

Máte prosím někdo zkušenost s odsávačkou hlenů na baterie Plus Comfort? Je to jediná elektrická odsávačka, kterou mají u nás v lékárně. Máme dvojčata, kteří bohužel řev vysavače špatně snáší… tak potřebuji nějakou tichou odsávačku. Jenom se bojím, aby neměla malý tah… před koupí bych uvítala radu. Děkuji. Blanka

Monisek a cipiskove 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.13 20:18
Odsávačku na baterie opravdu doporučuji!

Snad pomůžu nějaké z Vás, co ještě váhá. Na začátku jsme měli na vysavač plus na ven hadičkovou za výše zmíněních 30 Kč. Hadičková odsávačka je oproti té na vysavač nanic. Potom jsem u kamarádky vyzkpoušela tichou bateiovou odsávačku LivingLab, bylo to super! Místo tahání vysavače bylo za 2 vteřiny odsáto a za 10 vteřin odsávačka vypláchnutá čistá. Tak jsem si hned koupila svojí, koupila jsem Plus Comfort, měli jí u nás v lékárně, byla i o něco levnější než ta kamarádky, tah má rozhodně srovnatelný s tou na vysavač. Navíc oproti té kamarádčině je o něco menší a taky se dá postavit. Takže spokojenost. Odsáváme každou chvíli a rýma je za chvíi pryč. :potlesk: :mavam:

Sabinka
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 27.09.13 20:41

Holky, máte ještě některá zkušenost s touto odsávačkou (Plus Comfort)? Uvažuju, že ji koupím, už mě nebaví pořád vytahovat vysavač a malá se ho začíná bát… Díky!

Bekyn
Závislačka 3992 příspěvků 15 inzerátů 27.09.13 23:02

Tak tady si počkám na odpovědí. Taky o ní přemýšlím, ještě zvažuji tuhle http://www.proalergiky.cz/…by-nose.html :nevim:

Maja25
Závislačka 3854 příspěvků 27.09.13 23:22

@Sabinka na netu ji velice chválili. Že prý fakt táhne hodně. Chci ji kupovat pro malého, ještě než se narodí, jelikož zkušenost s vysavačem je děsná. Za prvé, stále ho vytahovat atd., je děsný a za druhé se brácha bál vysavače neskutečně a to dlouzho. Měl z toho takovej strach, že se vysávat mohlo jen když nebyl doma.
Jsme od sebe 10 let a pamatuji si to. Fakt měl úplný záchvaty.
Takže i mamka mi říkala, že lepší připlatit za toto, než dítě takhle nervovat. A hlavně je i na cesty.
Takže za mě si raději připlatit. Ano, vím že to nejsou malé peníze, ale co je dnes levné, že?! :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >