Odsávačka mléka - jakou vybrat?

  • Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Sindarela
22.7.06 13:46

Odsávačka mléka

Ahoj, potřebuji poradit. Mám doma odsávačku zn. Medela, ale ten vnitřek mi tam nějak zplesnivěl. Za tu dobu, co ji nepoužívám. Dá se to nějak vyčistit, nebo vyměnit? Kdyby ne, budu muset koupit novou. Máte nějaký tip, který nejde moc do peněz? Díky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
302
22.7.06 13:57

Co třeba horká koupel v octu nebo roztoku kys. citronové.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6153
22.7.06 14:21

Ahoj, mám odsávačku neznámé značky :oops: , dostala jsem ji kdysi od kamarádky a teď jsem ji chtěla prvně použít, byla ale vevnitř jakoby zašlá a zatuchlá. Pomohla horká octová lázeň, je jako nová! :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1005
22.7.06 16:56

Ahoj,
nevím, kolik stojí Medela. Mám doma odsávačku Avent ISIS a už nějakou dobu ji chci prodat, ale ne a ne se k tomu dostat. Měla by být ještě v záruce. Kdybys nepochodila s vyvářkou v octě (jinak bych to taky udělala) a chtěla koupit jinou, písni, můžeme prospět oboum stranám.
 Bubu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
596
22.7.06 20:48

Ahoj,
mrkni sem
http://www.medela.cz/…-harmony.php
tady mají veškeré náhradní díly, které si lehce objednáš.
 Andrea

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80
16.7.17 17:43

@Bubu Zdravím, četla jsem, že bys chtěla prodat odsávačku mléka. Dotaz. Je elektrická nebo ruční? Pokud ji ještě máš, tak mě dej prosím vědět. Děkuji. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Poradna o autosedačkách

Ikona - Štěpán Rybníček

Štěpán Rybníček