Odtok plodové vody 33+6

58
6.7.20 09:19

Odtok plodové vody 33+6

Ahoj holky prosím o radu :think: v noci jsem byla na záchodě, kde jsem si udělala test na plodovku a byl pozitivní (temešváryho roztok) jsem 33+6 a je to naše druhé miminko a porod po roce a půl. Jeli jsme hned do porodnice, kde mi z toho roztoku také řekli, že je to plodovka..tak mi řekli, že si mě tam nechají a udělají kontrolu, ale při kontrole mi doktorka řekla, že plodové vody mám hodně a udělali ještě nějaký jiný test, který byl negativní. Při té kontrole mi řekla, že mám 3cm polotuhé hrdlo a hlava naléhá, ale tím, že si mě tam chtěli nechat, tak jsem se neplata co to znamená :D ale teď to samozdřejmě nevím, tak mě jenom zajímá co to vlastně znamená ;) děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23783
6.7.20 09:35

Mě temešváryho roztok reagoval i na zbytky vody na vložce (když jsem vylezla ze sprchy). Též jsem takto byla jednou hospitalizovaná ve 2Ott, nakonec se žádný únik nepotvrdil. Dítě se narodilo zdárně v termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1639
6.7.20 09:40

Mne temesvaty reagoval na boraxove globule v 36tt. Hospitalizovali me a porod se nepotvrdil. Nakonec porod v 39tt..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15764
6.7.20 12:48

Znamená to, že se ti začínají uvolňovat porodní cesty a mimčo je připravený dole. Pár dní si v porodnici poležíš a bude se čekat, jak to celý dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama