Odvolací soudy

46
8.6.15 12:50

odvolací soudy

Dobrý den, máte někdo zkušenosti z odvolacím soudem. Manžel nechce platit alimenty a odvolal se k odvolacímu soudu.Jak to tam probíhá, jestli pouze se může odvolat jednou u odvolacího soudu nebo budu zase čekat další roky. U normálního soudu jsme měli asi 7 stání jenom ohledně dětí.(již 18 měsíců rozhoduje soud komu budou děti svěřeny a jaký alimenty bude platit)děkuji za info :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1737
8.6.15 14:06

Pravděpodobně odvolací soud nařídí jednání a tam půjdete pravděpodobně jenom jednou.. těžko říct, jestli bude ještě dovolání přístupné, to záleží, co je to za věc. ale za jak dlouho bude nařízeno jednání to těžko říct podle toho, jak je senát zahlcenej :nevim: u kterýho krajskýho soudu to máte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
8.6.15 14:18

U městského soud ve Spálený. Teď jsem se dověděla, že většinou to vrací k soud I stupně (normální soud)a tam prošetřují dál a on se může zase odvolat.Tak to vidím na min. pětiletku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1737
8.6.15 14:57

Aha, tak já jsem odjinud, nevím, jak a kde to tam je. až rozhodne ten odvolací soud, tak se to vrátí soudu okresnímu a jsou tři možnosti: buď rozsudek potvrdí a tím pádem to bude dokončený, nebo se to změní, tak je možný, že rozhodne jinak, než soud okresní, ale to by taky pro vás bylo rozhodnutý a nebo to celý vrátí soudu okresnímu a bude se to dál prošetřovat prakticky celé od znova. tak přeju hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
8.6.15 15:01

Děkuji za info. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
22.7.15 13:26

Jenom píši jak dopadl odvolací soud.Za 3/4 hodiny jsme byly vyřizení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.16 11:23

Příspěvek upraven 18.03.16 v 17:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.16 21:16

Pomoct

Dobry den chtela bych se zeptat pritel mel soud ohledne alimentu a odvolal se proti tomi co dostal od pani soudkyne odvolal se na krajsky soud v praze potrebovala bych poradit jak napsat vyjadreni k odvolani a nejale vetsi info jal byto mohlo dopadnout dekuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama