Omdlévám - prý od zad

Oplbdnd
27.6.20 12:38

Omdlívání záda

Už dvakrát mě dovezla záchranka protože sem nemohla dýchat tlačilo mi na hrudi a bylo mi na omdlení poprvé mi nabrali krev a řekli mi že mám nedostatek hořčíku a včera si mě tam nechali přes noc udělí uděli i EKG rengen a to jen že sem si to vydupala jinak by mi řekli že mi nic není a jděte domů. Ale nic. Prej by to mohlo být od skřípnutého nervu v zádech je to vůbec možné?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2423
27.6.20 12:45

Pokud jsou všechny vyšetření v pořádku, tak by to mohla být panická ataka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
27.6.20 12:48

@Oplbdnd Ano, je to mozne. Znamemu dokonce v jedne nemocnici chteli dat kardiostimulator-uz mel termin v nemocnici, ale nakonec jim „utekl“, sel do jine nemocnice a tam mu rekli, ze zadny kardioatimulator nepotrebuje a dali mu rehabilitace :zed: Ted je naprosto v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oplbdnd
27.6.20 12:49

@Lucka1111 to si myslím že ne nějakou ten záchvat paniky už sem dřív měla ale to bylo jiný

• Nahlásit
  • Citovat
875
27.6.20 12:55

Muze to byt od tech zad..skriply nerv v teto oblasti dost pripomina infarkt, nicmene je v poradku pri tech pocit jet do nemocnice, nikdy nevis…jako ono to vypada jako blbost, ale je to dost podobne…dychavicnost, bolest na hrudi, brneni a bolest rukou, nevolnost…pokud jsou vysledky v poradku, poradila bych se s fyzioterapeutem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1136
27.6.20 13:03

Ano, může to tak být. Já mám problémy s krční páteří, několikrát jsem i omdlela. Když mi krk nastydne nebo se špatně vyspím, jsem celý den jak na kolotoči :roll: připadám si, jako bych celou noc pařila a občas si netroufnou ani řídit. Cvičím, chodím na masáže, když je nejhůř, tak i na rehabilitace. Je mi 27 a toto mám asi od 13 :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3189
27.6.20 13:49

Ano, je to možné. Muž má x let problémy se zády. Takovéto stavy zažívá i několikrát do měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama