Omylem opožděná antikoncepční pilulka

Anonymní
7.7.21 00:38

Omylem opožděná antikoncepční pilulka

Dobrý den, dnes se mi stala nemilá věc.. těsně před časem kdy beru pilulky jsem usnula a vzbudila se hodinu po… Proběhl sexuální styk s tím že jsem si myslela že jsem pilulku vzala a nakonec jsem si ji vzala s pláčem o 5 hodin později. Mohla bych se zeptat… Mohla jsem otěhotnět? Porušila jsem ochranu? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7334
7.7.21 05:56

Ne. Kdyby sis místo breku přečetla příbalový letak který je součástí každého léku, zjistíš že jsi stále chráněná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15971
7.7.21 07:01
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes se mi stala nemilá věc.. těsně před časem kdy beru pilulky jsem usnula a vzbudila se hodinu po… Proběhl sexuální styk s tím že jsem si myslela že jsem pilulku vzala a nakonec jsem si ji vzala s pláčem o 5 hodin později. Mohla bych se zeptat… Mohla jsem otěhotnět? Porušila jsem ochranu? 8o

Doufam, ze sis pobrecela pred chlapem :roll: :roll: :roll: Nic se nedeje, tehotna nebudes, neboj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2024
7.7.21 14:18

Neboj, jsi stále chráněna… V příbalovém letáku si najdi odstavec o zapomenuté pilulce a tam se dozvíš jakou časovou „rezervu“ máš, když zapomeneš. Já mám třeba 12h - tzn. že i kdybych si HA vzala např. s 11h skluzem, jsem stále chráněna. Před tím jsem měla jinou (ta mi nesedla a musela jsem měnit) a tam byla rezerva dokonce 24h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat