Tělísko Mirena- cena na předpis?

Anonymní
5.7.21 19:58

Tělísko Mirena- cena na předpis?

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda jste si nějaká kupovala tělísko sama, dočetla jsem se že je na předpis ale nikde žádnou cenu. Jde mi o to, zda je levnější nechat si ji přímo od dr nebo koupit a nechat jen zavést? Měla jste to některá v blízké době tak?:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4728
5.7.21 20:04

Platila jsem 6000,– včetně zavedení. Pokud ti napíše dr recept, navýší cenu za zavedení, aby vydělal. Tak to prostě je. Neušetříš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25275
5.7.21 20:09

Neslyšela jsem o tom, že by bylo tělísko na předpis. Možná máš jen doktora, který ti dá předpis a pošle tě samotnou do lékárny, kde ho stejně zacvakáš a pak poběžíš k němu na zavedení. U nás má doktorka tělíska u sebe, já jen přijdu, zaplatím a ona zavede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
5.7.21 20:55

Stojí 6 tis, chystám se na něj.. Cenu neoblafnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15129
5.7.21 20:56

Moje doktorka má tělíska také v ordinaci. Ani jsem o jiné variantě neuvažovala. Ona cena až tak jiná nebude a je to bez starostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13268
5.7.21 21:31

Já dostala recept, Mirenu jsem si vyzvedla v lékárně sama, stála 3790 Kč a pak jsem platila 1000 Kč za zavedení. Takže ano, jde to a opravdu je to levnější, než když ji má doktor přímo v ordinaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.7.21 21:48

@lenajs já si myslím..přece jen oni si nauctujou i za to ze tam jen sedíš 😁 dekuju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat